Gry mobilne

Human Head Studios prezentuje nową grę, ale nie jest to Prey 2

przeczytasz w 1 min.

Walka nie będzie tutaj wskazana, ponieważ grasujące po opuszczonym szpitalu bestie stanowić mają ogromne zagrożenie.

Lost Within gra

Human Head Studios zaprezentowało swój nowy projekt, ale nie, Prey 2 nie zmartwychwstał. Czy w jakikolwiek sposób pocieszyć można będzie się Lost Within?

Wprawdzie tytuł ten zdaje się mieć spory potencjał, tyle, że mierzony jest on inną miarą, ponieważ mowa tutaj o grze mobilnej. Zapowiada się ona o tyle interesująco, że ma być to przedstawiciel gatunku survival horror, który na smartfonach i tabletach nie gości często.

Walka nie będzie tutaj wskazana, ponieważ grasujące po opuszczonym szpitalu bestie stanowić mają ogromne zagrożenie. Niekiedy przyjdzie jednak stanąć z nimi oko w oko, a wtedy pomocne okazać powinny się prymitywne bronie, które konstruować można będzie ze znalezionych elementów.

"Przetrwaj w nawiedzonym szpitalu przepełnionym potwornymi mieszkańcami. Zmierz się z legendarnym mordercą, który grasuje po opuszczonych pomieszczeniach. Szukaj zasobów by stworzyć prowizoryczną broń. Kiedy wszystko inne zawiedzie, uciekaj lub znajdź dobre miejsce do ukrycia się. Aby wydostać się z tego miejsca trzeba odkryć mroczną tajemnicę: wstrząsający sekret, które doprowadził do upadku szpitala."


Gra wydana zostanie przez Amazon Game Studios i zapewne dlatego też w pierwszej kolejności pojawić ma się na urządzeniach z Fire OS. W tym samym terminie spodziewać mogą się jej jednak także właściciele smartfonów i tabletów z Google Android oraz iOS. Premiera odbędzie się wiosną lub latem tego roku.

Źródło: youtube, vg247

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Zapowiada się całkiem fajnie, może się skuszę chociaż ciekawe ile za to krzykną.
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Ciekawe jakie wymagania :)