Systemy operacyjne

Instagram dla Windows Phone już wkrótce

przeczytasz w 1 min.

Szwedzki oddział Nokii zdradził, że Instagram już wkrótce dostępny będzie w wersji na Windows Phone.

Instagram aplikacja Windows Phone

Instagram to jedna z popularniejszych aplikacji wśród użytkowników sprzętu mobilnego. Cieszyć się nią mogą jednak tylko osoby, które używają smartfonów i tabletów pracujących pod kontrolą systemów Android i iOS. Wygląda jednak na to, że wkrótce może się ona pojawić także na Windows Phone.

O aplikację coraz głośniej dopominają się użytkownicy smartfonów z systemem Windows Phone, czemu nie można się dziwić, bo jest ich coraz więcej.

W końcu jeden z odważniejszych zapytał, za pośrednictwem Facebooka, szwedzki oddział Nokii, kiedy wreszcie będzie mógł skorzystać z Instagramu na swojej Lumii 920. Odpowiedź była nie tylko szybka, ale również optymistycznie brzmiąca.

"Instagram (dla Windows Phone) jest w drodze, ale nie możemy podać teraz dokładnej daty jego udostępnienia."

Instagram Windows Phone Nokia szwedzki oddział

Co ciekawe, wpis Nokii został dość szybko usunięty. Nie znaczy to jednak, że Instagram dla systemu Windows Phone nie powstaje. Wzmianki o tym pojawiły się przecież już nie pierwszy raz. Ostatnio bardzo podobna sytuacja miała miejsce na Twitterze.

Miejmy nadzieję, że Instagram udostępniony zostanie zwolennikom Windows Phone jak najszybciej. Większość aplikacji otrzymują oni bowiem zwykle jako ostatni, co nie sprzyja powiększaniu popularności systemu.

Źródło: techstagram, slashgear

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    -1
    i co z tego ?