Gry

Mafia: Edycja Ostateczna zadebiutuje z opóźnieniem

przeczytasz w 1 min.

Mafia: Edycja Ostateczna lub jak kto woli Mafia Remake ma pozwolić ponownie poczuć niesamowity klimat lat 30. XX wieku. Niestety, zainteresowani będą musieli poczekać na to nieco dłużej.

Mafia Remake opóźniona. Znamy nową datę premiery

Gracze przyzwyczaili się już do tego, że twórcy zmieniają plany dotyczące dat premier. Dotyczy to już nie tylko zupełnie nowych tytułów, ale nawet tych sprzed lat, które są tylko i aż odświeżane. Zadebiutowały już Mafia II: Edycja Ostateczna i Mafia III: Edycja Ostateczna, ale najciekawszą częścią pakietu Mafia: Trilogy będzie dla wielu właśnie Mafia: Edycja Ostateczna. Miała trafić do sprzedaży 28 sierpnia, ale tak się nie stanie. Premiera odbędzie się dopiero 25 września.

Co jest przyczyną takiego obrotu spraw? Z komunikatu wydanego przez 2K Games oraz Hangar 13 dowiadujemy się, że plany twórców pokrzyżowała pandemia koronawirusa. Konieczność przejścia na inny tryb pracy spowodowała, że doszlifowanie wszystkich detali potrwa dłużej.

„Od samego początku darzyliśmy ten projekt ogromną pasją. Wielu obecnych twórców pomagało nam przy produkcji oryginalnej Mafii. Wszyscy jesteśmy oddani stworzeniu jak najlepszego doświadczenia, godnego tego ponadczasowego klasyka. Doceniamy Waszą cierpliwość i wyrozumiałość oraz pragniemy dostarczyć jak najlepszą wersję Mafii: Edycji Ostatecznej fanom na całym świecie.”

Na pocieszenie zobaczymy prezentację rozgrywki

W przeciwieństwie do Mafia II: Edycja Ostateczna i Mafia III: Edycja Ostateczna, tutaj twórcy mają do zrobienia naprawdę sporo, obiecują w końcu konkretny remake. Wkrótce powinniśmy przekonać się, jak im idzie, ponieważ na 22 lipca zaplanowano prezentację materiału z rozgrywki.

Źródło: Mafia Game

Warto zobaczyć również:

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  tytek180
  0
  Wiedzą jak wkurzyć graczy. Mimo tego że kapitalną fabułę mają na tacy to odnosze dziwne wrażenie że remake Mafii będzie kiepski. Mowa tu o wypadaniu poza tekstury, lewitujących NPC , drewnianym modelu jazdy oraz dziwnym celowaniu z broni. Nawet remaster dwójki popsuli gdzie mieli tylko grafikę poprawić. Mogliby w tym Hangar13 raz użyć mózgu i przeanalizować opinie graczy na temat ich produkcji. NA pewno by im się to zwróciło
  • avatar
   myszka91
   0
   Ta gra będzie słaba przez konsole.
   • avatar
    wizdar
    0
    Wg mnie to się zdziwili po premierze remake mafii 2, że gracze odgrzewanych kotletów z gówna nie chcą jeść. I spojrzeli jeszcze raz jak wygląda jedynka i zdecydowali się opóźnić. A koronawirus to dobra wymówka
    • avatar
     szymcio30
     0
     Za chwile wychodzi Death Stranding, niedługo potem świetnie już sprzedające się na steam Horizon Zero Dawn więc jak na sezon ogórkowy nie jest zle. Jeszcze miesiąc temu twórcom Mafii nie przeszkadzał wirus i nagle bum zmiana zdania. Jednak to chyba dobrze bo po blamażu Crysis Remastered to już nic mnie nie zdziwi
     • avatar
      xbk123
      0
      Ładnie wygląda. Jak niczego nie spartolą, wezmą to co najlepsze z pierwowzoru to kto wie, może to będzie czarny koń końcówki roku.