Gadżety

Uwolnij artystyczną duszę. To nie kosztuje dużo

artykuł sponsorowany, przeczytasz w 2 min.

Grawerowanie to dobry sposób na personalizowanie i upiększanie swojego otoczenia. Choć może kojarzyć się to z czymś drogim, wcale nie musi takie być. Dowodem niech będzie ruszająca przedsprzedaż modelu Mecpow X3 w sklepie Geekbuying.

Płatna współpraca z marką Geekbuying.

Dzięki grawerce zyskujesz możliwość twórczego wyrażania siebie. Zaprojektujesz i wykonasz drewniane zabawki, przygotujesz spersonalizowane zawieszki i akcesoria, a także nadasz niepowtarzalny wygląd domowym meblom i przedmiotom. Model Mecpow X3, który właśnie trafił do przedsprzedaży w sklepie Geekbuying wydaje się atrakcyjną opcją dla wielu domorosłych artystów i rzemieślników.

Mecpow X3 – grawerka dla każdego

Mecpow X3 graweruje szybko (nawet 10 000 mm/min), ale też precyzyjnie (z dokładnością do 0,01 mm). Tak wysoka dokładność to efekt zastosowania lasera 0,05 x 0,07 mm. Dzięki temu grawerunki bardzo dobrze się prezentują. 

Mecpow X3 precyzja

Mocną stroną urządzenia jest też szeroka kompatybilność. Grawerka Mecpow X3 obsługuje pliki w wielu popularnych formatach, na czele z JPEG, PNG, BMP, PLT i DXF. Dobrze współpracuje też z popularnym oprogramowaniem, takim jak LaserGRBL czy LightBurn. 

Model radzi sobie z grawerowaniem na drewnie, ale też wielu innych materiałach. Bambus, akryl, metal, skóra, papier, ceramika czy szkło to niektóre z przykładów, o których warto wspomnieć. Naturalnie, grubość grawerunku może różnić się w zależności od typu powierzchni – w przypadku drewnianych desek czy akrylowych płyt 5-watowy laser bez problemu zagłębia się nawet na 8 milimetrów. 

Mecpow X3

Mecpow X3 Pro – dla tych, którzy chcą więcej

Jeśli oczekujesz czegoś więcej, to możesz wybrać potężniejszy model Mecpow X3 Pro. Ten dopisek zawdzięcza aż 10-watowemu laserowi. Jest tak mocny, że potrafi przecinać drewniane deski o grubości nawet 20 mm i grawerować na malowanych płytach akrylowych na głębokość 15 mm. Zachowuje przy tym wysoką precyzję grawerowania – na poziomie 0,01 mm. 

Poza większą mocą model z dopiskiem „Pro” oferuje także pompę powietrza. Pomaga ona na bieżąco usuwać śmieci i dym, dzięki czemu cięcie jest czystsze. Pozytywnie wpływa to również na bezpieczeństwo (ograniczając ryzyko pożaru), a skoro już o nim mowa, to dodajmy, że… 

Mecpow X3 Pro

W obu modelach producent zadbał także o właściwe zabezpieczenia. Czujnik żyroskopowy automatycznie zatrzymuje pracę urządzenia przy przechyleniu, a czujnik płomieni tak samo reaguje w przypadku pożaru. Jest też hamulec awaryjny, umożliwiający ręczne wstrzymanie pracy w trybie natychmiastowym, a nieużywaną grawerkę można zabezpieczyć dodatkową blokadą. Nie bez znaczenia jest również tarcza laserowa z filtrem UV, pozwalająca skutecznie chronić wzrok. 

Ile kosztuje grawerka Mecpow X3 w przedsprzedaży?

W przedsprzedaży na stronie Geekbuying grawerkę Mecpow X3 możesz kupić już za 888 złotych, a to o ponad 140 zł mniej niż będzie wynosić cena regularna. Z kolei potężniejszy model Mecpow X3 Pro dostępny jest za 1239 złotych (to oszczędność na poziomie 230 zł względem normalnej ceny). 

Warto się pospieszyć, bo liczba egzemplarzy jest ograniczona do zaledwie 50. Nie musisz się też obawiać zakupów w Geekbuying – to sprawdzony sklep, oferujący ponadto darmową wysyłkę w 24 godziny, dostawę w ciągu 3 dni roboczych oraz wygodne płatności w systemach Przelewy24 i BLIK.

Zarówno Mecpow X3, jak i Mecpow X3 Pro może pochwalić się dużym obszarem roboczym (41 x 40 cm). Jeśli to jednak za mało na twoje potrzeby, to rzuć też okiem na dostępne akcesoria, wśród których znajdują się dodatkowe, większe platformy robocze.

Płatna współpraca z marką Geekbuying.

W artykule znajdują się linki afiliacyjne, przekierowujące do zewnętrznych stron zawierających produkty i usługi, o których piszemy. Otrzymujemy wynagrodzenie za umieszczenie linków afiliacyjnych, jednakże współpraca z naszymi Partnerami nie ma wpływu na treści zamieszczane przez nas w serwisie, w tym na opinie dotyczące produktów i usług Partnerów. 

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Tu_Szczecin
  0
  Dobre do produkcji suwenirów takich jak firmowe podstawki do piwa.
  • avatar
   digitmaster
   0
   takie gadżety robiłem 10 lat temu. Wystarczą części od napędu dvd i stacji dyskietek.

   Witaj!

   Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
   Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

   Połącz konto już teraz.

   Zaloguj przez 1Login