• benchmark.pl
 • Gry
 • Mityczne wątki w Assassin's Creed Valhalla faktycznie urozmaicą rozgrywkę
Gry

Mityczne wątki w Assassin's Creed Valhalla faktycznie urozmaicą rozgrywkę

przeczytasz w 1 min.

O fabule Assassin's Creed Valhalla trochę już mówiono. Tym razem twórcy zdecydowali się przybliżyć nieco to, co będzie czekać na graczy zbaczających z głównego szlaku.

Black Shuck i Ragnar Lothbrok w Assassin's Creed Valhalla

Assassin's Creed Valhalla zabierze graczy do średniowiecznej Anglii, aczkolwiek w najważniejszych rolach osadzono przedstawicieli klanu wikingów. Wspominano też, że pojawią się liczne nawiązania do legend i mitów, ale do tej pory trzeba było wierzyć twórcom na słowo. Krótki materiał wideo z fragmentami rozgrywki przygotowany na pokaz zastępujący tegoroczne targi Gamescom 2020 znacząco zmienia sytuację.

Decydując się na odejście od głównego wątku można będzie spotkać kilka interesujących wyzwań. Jakich konkretnie? Pojawi się chociażby Black Shuck, oczywiście jako mocny przeciwnik do pokonania. W takim samym charakterze wystąpią też córki króla Leriona, aczkolwiek dla niektórych, zwłaszcza dla sympatyków serialu Wikingowie, najciekawszy może okazać się wątek Ragnara Lothbroka.

Chociaż mamy ostatnio do czynienia z prawdziwą plaga opóźnień premier gier, Assassin's Creed Valhalla pojawi się raczej zgodnie z planem. Ten zakłada, że gra trafi w ręce zainteresowanych graczy 17 listopada.

Przypomnimy, że na zabawę mogą nastawiać się posiadacze PC oraz Xbox One i PlayStation 4. Twórcy potwierdzili już, że po premierze konsol Xbox Series X i PlayStation 5 można będzie też sięgnąć po wersje dedykowane tym platformom.

Źródło: GamesRadar

Warto zobaczyć również:

Komentarze

27
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ziomboy451
  4
  Mogli zamiast assassin's Creed po prostu zrobić grę valhalla i nie byłoby ani problemu ani hejty i przyjemniej by to dla oka wyglądało. A jakby się ktoś czepiał to "przecież to nie assassin więc co wy od nas chcecie?"
  • avatar
   kitamo
   3
   za duzo tego assasina. Mogli by zrobic na kilka lat przerwe a nie co roku to samo.
   Z pierwowzoru juz praktycznie nic nie zostało a jedynka bardzo mi sie podobała.
   • avatar
    Konto usunięte
    1
    Ważne że będą wątki homo, można pograć silną kobietą o wyglądzie transa, a grając prawdziwym wikingiem dostać wpierdziel od córek Króla Leriona
    • avatar
     szymcio30
     0
     Tnie się niemiłosiernie...jak można taki badziew publikować? Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to po Cyberpunk 2077 zostaną im co najwyżej ochłapy
     • avatar
      jfs90177
      0
      Ja już przestałem śledzić wiadomości o tej grze. Skupienie się na tym żeby postać nie miała płci, zamiast na grywalności jest nieakceptowalne....