• benchmark.pl
  • e-Sport
  • Chciałeś zobaczyć Gwen? Niestety, jeszcze chwilę przyjdzie Ci poczekać!
Gry

Chciałeś zobaczyć Gwen? Niestety, jeszcze chwilę przyjdzie Ci poczekać!

przeczytasz w 1 min.

Jeśli czekasz na to, aby zobaczyć, jak w rękach zawodowych graczy wypada nowa postać, która w środę oficjalnie zadebiutowała w League of Legends, to niestety musisz uzbroić się w cierpliwość.

MSI 2021 – Gwen oraz Viego wykluczeni z turnieju

Mimo sytuacji, jaka obecnie panuje na świecie, Riot Games – czyli studio stojące za bardzo popularną grą z gatunku MOBA – League of Legends – prężnie się rozwija. Wystarczy wspomnieć, chociażby o tym, że studio pracuje nad grą z gatunku RPG oraz o udanym debiucie, jaki zaliczył Valorant, czy Legends of Runettera. Nie oznacza to jednak, że studio nie rozwija gry, która przyniosła mu popularność. W środę bowiem trafił w ręce graczy patch 11.8, a wraz z nim, nowa postać – Gwen.

Wielkimi krokami zbliża się również prestiżowy turniej MSI i gracze zaczęli spekulować, czy podczas turnieju, będą mogli oglądać nową bohaterkę w akcji. I tutaj niestety pojawiają się złe wieści, bowiem Riot Games potwierdziło, że podczas Mid-Season Invitational, nie będziemy mogli ujrzeć, jak prezentuje się bohaterka w rękach zawodowych graczy. Nie jest to jedyna postać, której nie będziemy mogli zobaczyć, bowiem podczas turnieju, nie ujrzymy również Viego.

MSI 2021 – turniej zostanie rozegrany na patchu 11.9

Riot Games poinformował również, że przed turniejem, studio planuje wprowadzić jeszcze jeden patch o numerze 11.9 i to na nim oficjalnie przyjdzie nam oglądać zmagania topowych drużyn. Jest to o tyle ciekawa informacja, bowiem na ten moment nie wiemy, jakich zmian możemy spodziewać się w nowej aktualizacji. Wielkich zmian raczej próżno szukać. Na koniec przypomnijmy, że turniej MSI 2021 rozpocznie się 6 maja 2021 roku. Jeśli natomiast jeszcze nie miałeś okazji zagrać w League of Legends, jednak od dłuższego czasu zastanawiasz się, czy nie spróbować, to koniecznie sprawdź nasz poradnik, jaką postać wybrać na początek.

Będziecie oglądać Mid-Season Invitational? Jakim drużynom kibicujecie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Riot Games, Informacja własna

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    awesome1337
    1
    w docie jak pojawia się nowa postać to z automatu dostaje blokadę na competitive play i dopiero po kilku tygodniach minimum po wielu nerfach/buffach które czesto wpadają codziennie można grac nia comp