Ciekawostki

mytaxi dostępne we Wrocławiu - promocja na start

przeczytasz w 1 min.

Do końca października można skorzystać z 30-procentowej zniżki na przejazdy we Wrocławiu – kolejnym mieście, w którym uruchomiona została usługa mytaxi.

Świętująca w tym roku pięciolecie obecności na polskim rynku usługa mytaxi (łącząca pasażerów z taksówkarzami) weszła do kolejnego miasta. Od dziś można korzystać z niej we Wrocławiu.

Wrocław to kolejne miasto, w którym można skorzystać z usługi mytaxi. Na klientów w stolicy Dolnego Śląska czeka obecnie 100 licencjonowanych kierowców, a do końca roku ma ich być dwa razy więcej. Jeśli zaś chodzi o pasażerów, to oczywiście zamówienia, śledzenie przejazdu, jak i płatności realizować można przez smartfona. 

mytaxi app

We Wrocławiu partnerem mytaxi jest korporacja Mini Taxi – „Partnerstwo polega na wymianie doświadczeń, bo nasze kompetencje uzupełniają się w różnych obszarach”. Jak możemy przeczytać w informacji prasowej, obie firmy będą na wyłączność obsługiwać dwa postoje taxi pod dworcem PKP Wrocław Główny.

Ile kosztuje mytaxi we Wrocławiu? Opłata startowa wynosi 5,40 zł, a każdy pokonany kilometr (niezależnie od pory dnia) to dodatkowe 2,40 zł. Do końca miesiąca można ponadto skorzystać z oferty promocyjnej, w ramach której przejazdy są o 30 proc. tańsze w przypadku skorzystania z opcji „Płać przez Aplikację”.

Źródło i foto: mytaxi

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Smuga
  5
  Ostatnio za identyczną trasę w myTaxi zapłaciłem około 60 zł. Uberem poniżej 30. I jak tu wybierać złotówy? Żeby to jeszcze płaciło się za jakość, ale skąd.
  • avatar
   dariosata
   -2
   Wybieram tylko i wylacznie uslugi Polskich taksowkarzy! Na zagraniczne firmy przewozowe co wyprowadzaja zyski za granice leje cieplym moczem!!!