Gry

Najsłynniejszy łysy naszej branży nadal w świetnej formie

przeczytasz w 1 min.

Hitman 3 dowodzi, że są serie, które mimo wielu lat na karku nie nudzą się graczom. Najnowsza część przygód Agenta 47 spodobała się nie tylko recenzentom.

Rekordowy debiut gry Hitman 3

Pisaliśmy już o tym, iż Hitman 3 zebrał bardzo dobre recenzje. Średnia not sięgnęła 88%, a niektórzy pokusili się nawet o stwierdzenia, że jest to jedna z najlepszych odsłon całego cyklu. Trudno stwierdzić, czy właśnie to przekonało graczy, ale ci bardzo licznie decydują się na zakup gry. Można tak to określać, bo chociaż nie podano dokładnych danych to IO Interactive pochwaliło się, że Hitman 3 miał największą cyfrową premierę w historii serii.

Hitman 3 dostanie obsługę ray tracingu, prace trwają

Wiele dobrego mówi się o tym tytule nie tylko w odniesieniu do rozgrywki, ale też do kwestii technicznych. Nie zanosi się na to, aby IO Interactive miało wiele pracy nad poprawkami, ale nie znaczy to, że cała ekipa udała się na urlop. Aktualnie przynajmniej jej część zajmuje się czymś, o czym wspominano jeszcze przed premierą, a mianowicie wprowadzeniem obsługi ray tracingu. Można spodziewać się go nie tylko na PC, ale też na nowych Xboxach.

„To wspaniale, że GPU z serii Xbox Series X / S obsługuje sprzętowo ray tracing. Zaczęliśmy już pracować nad technologią RT dla renderera w naszym silniku Glacier, a gdy zostanie ona uznana za gotową to na pewno oddamy ją do dyspozycji właścicieli tych konsol.” - Maurizio de Pascale, CTO IO Interactive

Przypomnijmy, że lista platform docelowych jest tutaj dość obszerna, bo Hitman 3 trafił na PC (Epic Games Store) oraz konsole Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S, PlayStation 4, PlayStation 5, a także Nintendo Switch. Poza tym jest dostępny także w ramach usługi Google Stadia. Kupiliście? Jak oceniacie?

Źródło: @IOInteractive

Warto zobaczyć również:

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  greghostor
  8
  Łysy z brazers
  • avatar
   szymcio30
   4
   Tak powinna wyglądać premiera dopracowanej gry co ostatnio zdarz się niezwykle rzadko
   • avatar
    Konto usunięte
    3
    Gra przyjemna ale krótka, raczej nastawiona na powtarzanie poziomów. Jednak mechanika średnia... nadal można rozstrzelać gościa i założyć jego łachy i nikt nic nie widzi podejrzanego, w pierwszych Hitman'ach było to fajnie rozwiązane. Jest jeszcze kilka innych wkurzających...
    • avatar
     develoop
     1
     Oglądałem serię u Kaftana na youtubach, i strasznie krótka ta gra.
     • avatar
      MaNiAc
      -3
      Olanie przez IO polskich graczy (brak języka polskiego) dyskwalifikuje tą grę.
      • avatar
       Kenjiro
       0
       Spoko, poczekam na premierę na innych platformach... a przy okazji doczekam się łatek, DLC i innych.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Wcale do mnie ta gra nie przemawia. Wygląda jak by wydana była 10 lat temu. Drętwa i sztywna okropnie