Smartfony

Lumia 930 jednak nie pojawi się na najbliższej konferencji Nokii

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że poczekamy nieco dłużej.

Nokia Lumia 930 smartfon przeciek

Już jutro, 2 kwietnia odbędzie się kolejna konferncja Nokii, która zapowiadała się naprawdę interesująco. Najnowsze doniesienia sprawiają jednak, że nieco traci ona na atrakcyjności.

Impreza koncentrować miała się na 3 premierach - systemu Windows Phone 8.1 oraz dwóch nowych smartfonów. O modelu Lumia 630 wiemy już całkiem sporo, ale prócz niego zaprezentowana miała zostać również Lumia 930, która powinna być urządzeniem o wiele ciekawszym.

Niestety, wedle najnowszych informacji, pochodzących od źródeł bardzo blisko podobno związanych z producentem, na wspomnianej konferencji Lumii 930 nie zobaczymy. Powody takiej decyzji nie są znane, ale opóźnienie na szczęście nie powinno być duże i smartfon zostanie pokazany światu pod koniec kwietnia.

Lumia 930 zapowiada się o tyle interesująco, że ma być ona międzynarodową wersją Lumii Icon, która dostępna jest obecnie jedynie na rynku amerykańskim, ale w zgodnej opinii wielu osób prezentuje się ona tak dobrze, że uznać można ją za jeden z ciekawszych smartfonów w ofercie Nokii.

Źródło: gsmarena, trustedreviews

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  -1
  Super kolejna Lumia. Już chyba 30 wersja w ciągu roku. Co za innowacyjny design...
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Hmm, na takią Lumię 930(Lumia Icon) chętnie przesiadł się z mojej L920 :)