Aplikacje mobilne

Twórcy mają mieć wygodniej. Facebook przedstawia nową aplikację Creator Studio

przeczytasz w 1 min.

Facebook uruchomił nową aplikację Creator Studio, która umożliwia twórcom zarządzanie zawartością ich stron na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS.

Twórcy i wydawcy z całego świata mogą teraz zarządzać zawartością swoich stron na Facebooku za pomocą nowej aplikacji. Nim weszła na urządzenia mobilne, była dostępna jedynie na oficjalnej stronie internetowej. Firma twierdzi, że nowa aplikacja zapewnia większość funkcji znanych użytkownikom z wersji na stronie internetowej, ale niektóre z nich nie są jeszcze dostępne.

Facebook Creator Studio

Creator Studio umożliwia użytkownikom zarządzanie jedną lub kilkoma stronami w jednym miejscu. Obsługa wielu kont jest łatwiejsza, nie trzeba wylogowywać się z jednego, aby zalogować się na innym.

Facebook Creator Studio

Aplikacja pomoże w zarządzaniu treściami: umożliwi dostęp do szczegółowych informacji, danych i wskaźników zaangażowania dotyczących skuteczności treści. Dostępne będą oczywiście powiadomienia, wyświetlające kluczowe informacje. Twórcy otrzymują dostęp do edycji i możliwości naniesienia poprawek, a więc łatwiejsze dostosowanie treści. Będzie można edytować tytuły i opisy filmów, ustawić wygasanie postów lub je usuwać, publikować szkice postów i zmieniać harmonogram zaplanowanych publikacji.

Kontakt z odbiorcami również ma być ułatwiony, dzięki funkcji odpowiadania na wiadomości i komentarze bezpośrednio w aplikacji za pomocą skrzynki odbiorczej.

Możliwość kontrolowania swoich stron z poziomu urządzenia mobilnego powinna pozytywnie wpłynąć na wygodę twórców. Więcej informacji jest na fb.com/creatorstudio

Aplikacja Creator Studio od Facebooka jest dostępna na iOS w App Store. Wersję na Androida znajdziecie w Google Play Store.

Źródło: Facebook

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Warmonger
    0
    Brakuje opcji "wrzucam treści, ale nikt tego nie czyta" :P