Smartfony

Nowe Moto X (Z?) oferować mają dodatkowe moduły

przeczytasz w 1 min.

Lenovo szykuje nowe flagowce i z każdą kolejną informacją zapowiadają się one coraz ciekawiej. Moto Z konkurencją dla LG G5?

Smartfony Moto X to propozycje, przynajmniej jak do tej pory, bardzo udane. Wkrótce zobaczyć powinniśmy nowe modele, które najprawdopodobniej pojawią się pod zmienioną nazwą - jako Moto Z. Czemu producent chce zdecydować się na taki krok? Tego nie wiemy, ale ważniejsze jest coś zupełnie innego.

Spory szum zrobiła w tym roku premiera LG G5, który to oferuje dodatkowe moduły zwiększające funkcjonalność smartfona. Wygląda na to, że podobnie będzie w przypadku Moto Z, chociaż kwestia ta zostanie rozwiązana nieco inaczej. Moduły (MotoMods) montować będziemy bowiem na całym tylnym panelu, niejako podobnie do pokrowców.

Grafikę prezentującą 3 moduły opublikował @evleaks. Na pierwszy plan wysuwa się ten, który odpowiadać będzie za zwiększenie możliwości fotograficznych smartfona. Dużych rozmiarów obiektyw, spora lampa błyskowa i fizyczny spust migawki nastrajają optymistycznie.

Moto Z moduły

Co przyniosą pozostałe dwa moduły? Można się już dłużej zastanawiać, ale ten od lewej wyposażony jest podobno w projektor, a znajdujący się na grafice w środku w głośniki. W ogólnym rozrachunku ma być ich jeszcze więcej. Nazwy całej plejady MotoMods to „adventure”, „theater”, „stereo”, „power”, „style” oraz „pro camera”.

Premiera smartfonów Moto Z już 9 czerwca. Ich prawdopodobny wygląd poznaliśmy kilka dni temu.

Źródło: theverge, @evleaks

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  WEXEL
  0
  Jeśli nie dowalą ceny za moduł jak na średniej jakości smartfona ( jak w przypadku LG ) to może odnieść to sukces.
  • avatar
   Rico71
   0
   Kiedyś Motorola z antenką to było coś i gadżet obronny przy okazji.