Aplikacje mobilne

Szukasz dobrego filmu, hotelu, a może restauracji? W wyborze, pomoże Ci aplikacja !NSPIRE

przeczytasz w 1 min.

Wybieracie się na wakacje, ale nie możecie się zdecydować, który hotel wybrać? Deszczowe popołudnie, to może warto coś obejrzeć na Netflixie – pytanie tylko, co? Na szczęście z pomocą przychodzi nam aplikacja !NSPIRE, a właściwie to jej użytkownicy.

!NSPIRE – siła poleceń przenosi się na systemy mobilne

Pandemia koronawirusa znacząco ograniczyła kontakty międzyludzkie. Choć pomału wracamy do „normalności”, to minie jeszcze sporo czasu, zanim wszystko wróci do normy w 100%. Nie od dziś wiadomo, że podczas wyboru danego usługodawcy, hotelu, restauracji, czy filmu, kierujemy się w głównej mierze opinią publiczną. Na tym właśnie opiera się aplikacja !NSPIRE. W aplikacji, możemy zarówno polecać m.in. sprawdzone produkty, usługi, filmy, książki, hotele i restauracje, i wiele, wiele innych rzeczy, jak i sami szukać inspiracji.

!NSPIRE screen z aplikacji

Polecenia możemy zawęzić do konkretnej kategorii, tagu lub lokalizacji. Istnieje również opcja komentowania oraz zapisania danego polecenia na przyszłość. Warto tutaj zaznaczyć, że !NSPIRE nie jest kolejnym Instagramem, czy Facebookiem.

Aplikacja dostępna jest zarówno na Androida, jak i iOS.

To co polecacie na dzisiaj? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: Informacja własna, Google Play Store

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kalkulatorek
  4
  Kolejny zbędny ......... (autocenzura) A po tym co poniżej pisze Ad_Lou - aplikację pobrano 100 razy, to co to ma być ??? Reklamowanie produktu szwagra ???
  Sorry za szczerość, ale już dawno przebiliście dno....
  • avatar
   Ad_Lou
   3
   a teraz na serio, ktoś z tego korzystał i działa to? statystyki ze store informujące, że apkę pobrano 100+ razy i 15 opinii nie napawają optymizmem
   • avatar
    Ahura
    0
    aha