Gry

PES 2016 otrzyma darmowe dodatki związane z UEFA EURO 2016

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że Konami chce zapunktować u fanów, którzy w związku z PES 2016 miewają obecnie różne nastroje.

PES 2016

Nie da się ukryć, że w przypadku Pro Evolution Soccer 2016 nie wszystko poszło tak jak powinno. Po ostatnim zamieszaniu z aktualizacją składów Konami z pewnością nie podniosło swoich notowań, ale wygląda na to, że chce się nieco poprawić.

Przygotowywane są bowiem elementy, które grających w Pro Evolution Soccer 2016 powinny ucieszyć. Zapowiedziano, iż udostępnione zostaną dodatki, które koncentrować będą się na UEFA EURO 2016. Nie wiadomo niestety, co dokładnie przyniosą, ale cieszyć może, że będą darmowe.

„To było trudne kilka miesięcy dla fanów, również przez to w jaki sposób były dostarczane treści w naszych ostatnich pakietach danych z brakującymi elementami, których konsumenci oczekiwali. Zespół PES docenia wsparcie swoich fanów, chce nagradzać ich za wsparcie i przywrócić do siebie zaufanie. Staramy się utrzymać dostarczanie wysokiej jakości treści dla naszych fanów. Zawartość UEFA EURO 2016 nie została jeszcze zdefiniowana, ale wszystkie treści dostarczane w związku z tym przyszłorocznym prestiżowym turniejem będą bezpłatne dla wszystkich użytkowników.”

Pozostaje teraz czekać. Miejmy nadzieje, że mowa o dodatkach, które będą w stanie urozmaicić zabawę.

Źródło: vg247, wccftech

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    ent1994r
    0
    bombowo, sorry