Gry

PES 2018 błyszczy na PC - tak dobrze jeszcze nie było

przeczytasz w 1 min.

Konami stara się przyciągnąć do swojego piłkarskiego cyklu jak najwięcej graczy. Rywalizacja z serią FIFA nie jest jednak łatwa.

Seria Pro Evolution Soccer ma być może dość niewielkie (zwłaszcza, jeśli porównywać z cyklem FIFA), ale wierne grono sympatyków. Ci, którzy korzystają z PC będą mieli w tym roku powody do zadowolenia.

Konami przez lata traktowało tę platformę po macoszemu. Najlepiej wyglądały wersje na konsole obecnej generacji, ale tym razem będzie inaczej. Już jakiś czas temu potwierdzono, że PES 2018 zaoferuje najładniejszą oprawę właśnie na PC. Teraz o tym przypomniano. Pojawił się nowy zwiastun wprost z „blaszaków”, który nie bez przyczyny opublikowała NVIDIA. PES 2018 wspierać będzie technologię Ansel.


Zastanawiacie się, jakie przełożenie na wymagania sprzętowe będzie miała nowa strategia dopieszczania wersji PC? Wymagania sprzętowe ujawnione zostały już jakiś czas temu.

Na deser mamy coś jeszcze - zwiastun przygotowany na Gamescom 2017. Na zachętę dodamy tylko, że sporo w nim polskich akcentów.


Źródło: Techland Wydawnictwo, NVIDIA GeForce

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    shadowman333
    6
    Tyle lat są na rynku a animacje nadal drewniane.