• benchmark.pl
 • Gry
 • Premiera DIRT 5 opóźniona raz jeszcze. Możecie winić nowe konsole
Gry

Premiera DIRT 5 opóźniona raz jeszcze. Możecie winić nowe konsole

przeczytasz w 1 min.

Codemasters zaczyna wystawiać cierpliwość wyczekujących premiery DIRT 5 na coraz większą próbę. Właśnie została ona ponownie opóźniona.

DIRT 5 ma zadebiutować dopiero w listopadzie

Nie dalej jak w sierpniu po raz pierwszy podano informację o przełożeniu premiery DIRT 5. Poślizg nie wydawał się duży, ale ostatecznie jednak do takowego miana urasta. Dziś wydano bowiem drugi komunikat, z którego dowiadujemy się o kolejnej zmianie planów. DIRT 5 zadebiutuje dopiero 6 listopada.

Co ciekawe, tłumaczone jest to nadchodzącymi konsolami PlayStation 5 i Xbox Series X. Nowa data premiery ma pozwolić wydać grę w krótszych odstępach czasu na wszystkich platformach docelowych.

„DIRT 5 już zyskał szerokie uznanie krytyków, przede wszystkim Best Racing Game Award na targach gamescom 2020. Nowa data premiery pozwoli nam na wykorzystanie dat premier nowej generacji konsol, której spodziewamy się w okolicy Świąt.” - Frank Sagnier, Chief Executive Officer w Codemasters

Można przypuszczać, że mimo wszystko chodzi też o dodatkowy czas na nadanie grze ostatnich szlifów. Premiera 6 listopada oznacza, że DIRT 5 zadebiutuje jeszcze przed konsolami nowej generacji. Początkowo można będzie bawić się na PC oraz PlayStation 4 i Xbox One X.

Źródło: Codemasters

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  szymcio30
  3
  Pamiętam gdy grałem w dirt 2 na xbox 360. Byłem urzeczony ta grafiką, efektami kurzu, deszczu na szybie po prostu można było poczuć klimat rajdów. Teraz ani to forza horizon, ani rajdówka. Na dolepiane wszystkiego po trochu. Chcesz rajdówki to wać pan masz szczęście bo DiRT Rally 2.0 po wielu aktualizacjach dostał trasy, których na początku w ogóle zabrakło bo producent gry uznał, że po co komu ściganie na trasach śnieżnych?
  • avatar
   Kafaros11
   1
   Chyba im te zapowiedziane 120fps nie pykło
   • avatar
    raffal81
    -1
    Myślicie że przyłożyli im pistolet do głowy by wydali wraz z konsolami ????
    Uwielbiam te artykuły które mają za zadanie nawoływanie do bezsensownych kłótni. Poziom poniżej jakiegokolwiek poziomu.
    • avatar
     kalkulatorek
     -2
     Mateusz T. - czyżbyś używał mowy nienawiści ??? (tytuł)
     • avatar
      Arek9182
      -7
      Nie ma to gdy samym tytułem pseudo-artykułu pan redaktor nawołuje do gównoburzy.
      Poziom piaskownicy.