Gry

Premiery gier – styczeń 2022

przeczytasz w 1 min.

Pewnie myślałeś, że premiery gier stycznia 2022 to będzie kolejny festiwal żenady, prawda? No to nieco się zdziwisz, bo nowy rok w branży gier rozpocznie się z przytupem. Może nie dla wszystkich graczy, ale dla pasjonatów PCMR na pewno.

Stare odchodzi, nowe nadchodzi

No i się doczekaliśmy – wreszcie kończy się ten jakże słaby 2021 rok. Ktoś zarzuci mi pewnie teraz, że mocno przesadzam, bo przecież przez ostatnie miesiące w końcu dostaliśmy takie perełki jak choćby Resident Evil: Village, Ratchet & Clank: Rift Apart, Deathloop, Marvel’s Guardians of the Galaxy czy choćby Forza Horizon 5 i długo oczekiwane Halo Infinite.

A i owszem, kilka naprawdę fajnych tytułów w końcu się pojawiło. Kłopot w tym, że powinno być ich więcej, dużo więcej. Nieprzypadkowo powtarzam, że 2021 to rok przesuwanych premier, niespełnionych obietnic i potężnych rozczarowań. Jak na pierwszy rok nextgenowych konsol to mimo wszystko było nader skromnie. 

Dlatego właśnie z wielką nadzieją spoglądamy w przyszłość, na kolejne miesiące 2022 roku. Wszak gdzieś te wszystkie obsuwy premier wylądowały, no nie? Niestety, nie mamy raczej co liczyć na to, że worek z prezentami nagle otworzy się nam już w styczniu. To wciąż miesiąc wychodzenia z świątecznego letargu. Czemu więc wcześniej napisaliśmy, że 2022 w grach rozpocznie się z przytupem? A to już musicie zobaczyć sami. Zapraszamy na kolejny odcinek najciekawszych premier gier. Miłego oglądania!

Najlepsze premiery gier stycznia 2022

Aby zobaczyć poprzednie odcinki zapraszamy do sekcji Premiery Gier

Na jakie gry w styczniu 2022 najbardziej czekacie?

Koniecznie zagłosujcie w naszej ankiecie, gry które zdobędą najwięcej głosów na pewno zrecenzujemy na portalu. To Wy decydujecie! :)

Źródło: własne

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  xbk123
  6
  Z ciekawości zobaczę jak wypięknieje Uncharted i GoW w wersji na PC. Reszta bryndza.
  • avatar
   edvinoxic
   1
   Karty graficzne coraz wydajniejsze, a gry coraz prymitywniejsze....
   • avatar
    KENJI512
    0
    Osobiście czekam na Black Geyser ;)
    • avatar
     MokryN
     -1
     Czekać na gry? Nie.
     • avatar
      fonzie
      0
      A ja tam czekam tylko i wyłącznie na The Callisto Protocol...
      • avatar
       pawluto
       0
       Nie ma nadal w co grać - gram w starocie - Art of Rally - Warzone - darmowy PUBG - Multi Cod MW3...