• benchmark.pl
 • Gry
 • Prezentacja Assassin’s Creed Valhalla nie była słaba. To oczekiwania były wygórowane
Gry

Prezentacja Assassin’s Creed Valhalla nie była słaba. To oczekiwania były wygórowane

przeczytasz w 2 min.

Pierwsze zapowiedzi związane z Assassin’s Creed Valhalla spotkały się z ciepłym przyjęciem. Nieco bardziej zróżnicowane komentarze pojawiły się po ostatniej prezentacji gry w ramach Inside Xbox.

Negatywne opinie po ostatniej prezentacji Assassin’s Creed Valhalla

Inside Xbox był pierwszym z pokazów zaliczanych do cyklu Xbox 20/20. Zapowiadając go Microsoft obiecywał, że zobaczymy fragmenty rozgrywki z kilku gier powstających z myślą o Xbox Series X. I to okazuje się ostatecznie głównym powodem trwającej dyskusji.

Materiał promujący Assassin’s Creed Valhalla został opisany jako „First Look Gameplay Trailer”, a w naszej wersji językowej jako „pierwszy zwiastun z rozgrywki”. Wielu graczy ma inne zdanie, przede wszystkim pod materiałem na głównym kanale Xbox pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, a łapki w górę i w dół rozłożyły się mniej więcej po połowie. Zarzuty? Mało gameplay'a w gameplay'u.

Ashraf Ismail, a więc dyrektor kreatywny Assassin’s Creed Valhalla, nie ma o takie opinie pretensji. Pokusił się nawet o stwierdzenie, że są uzasadnione i obietnicę, że w najbliższym czasie pojawią się konkretne materiały prezentujące rozgrywkę.

Ubisoft i Microsoft idą tu ramię w ramię

Również Microsoft zdaje się przyznawać rację zasadzie, iż czasem lepiej nie obiecywać zbyt wiele. Aaron Greenberg w dyskusji z fanami przyznał, że gdyby nie rozdmuchane zapowiedzi, odbiór całego Inside Xbox byłby inny. I trudno się z tym nie zgodzić.

Jakie są Wasze opinie odnośnie opublikowanego materiału z Assassin’s Creed Valhalla? Niezależnie od odpowiedzi warto pamiętać o jednym. Każda z odsłon Assassin’s Creed była promowana wieloma zwiastunami i filmikami z rozgrywki. Tym razem nie będzie inaczej. Wystarczy odrobina cierpliwości, wszak premiera gry odbędzie w tym roku.

Źródło: @AshrafAIsmail, @aarongreenberg, Ubisoft Polska

Warto zobaczyć również:

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  guru43
  11
  Microsoft robi sobie po prostu z nas jaja. Jakie wygórowane wymagania? To po prostu MS rozreklamował Xbox Inside, jako wydarzenie warte szczególnej uwagi i czekania, a na dodatek pisano o "FRAGMENTACH ROZGRYWKI" i "GAMEPLAY'u" nowego Asasyna. A to był zwykły pre-renderowany zwiastun.
  • avatar
   Hrakiri
   9
   Nie dziwie się że negatywnie ludzie sie wypowiadają jak w tytule pisze fragmenty rozgrywki a tak naprawdę to tylko bait
   • avatar
    Skrzypas
    4
    Nie robi się z d.py trąbki. Gameplay to fragment rozgrywki a nie sceny z przerywnika. Słabe to jest, że Ubi traktuje swoich klientów jak dzieci. Ciężko sie uczyć na cudzych błędach? BLizz już raz zaszalał na Blizzcon 2019 z Zapowiedzią Diablo IV "immortal". Pieknie to wtedy skwitował jednen z uczestników... " czy to jakiś żart "? .
    • avatar
     kitamo
     3
     Czyli winni jak zawsze gracze :D
     • avatar
      xbk123
      2
      Oczekiwania graczy są pozytywne, cała afera jest o ten "fragment z rozgrywki". Zapowiedzieliby to jako "trailer" i nie byłoby problemu.
      • avatar
       kalkulatorek
       1
       Skojarzyło mi się z kultowym:" Rząd jest OK. To społeczeństwo do niego nie dorosło"
       • avatar
        szymcio30
        0
        Wszystkie pokazane zwiastuny gier na Xbox Series X nie opierają się na rzeczywistej rozgrywce. Podrasowana a raczej pre-renderowana grafika na takich zwiastunach to nic nowego. Jak zobaczyłem trailer Metro Exodus 4K na Xboxa to nie wierzyłem, że będzie tak to wyglądać. Miałem rację, a efekty RT tylko tuszowały niedociągnięcia w oprawie wizualnej, a jednocześnie wymagały sprzętu z NASA aby zagrać natywnym 4k/60 bez DLSS
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         prezentacja nie była słaba, to oczekiwania były zbyt wysokie hahahahaha xD ostatnio to takie modne - patrz: Blizzard, case: W3R xD