Smartfony

Producent potwierdził część specyfikacji OnePlus 5

przeczytasz w 1 min.

OnePlus 5 staje się coraz mniej tajemniczy. Można mieć już pewność, że napędzany będzie przez procesor Qualcomm Snapdragon 835.

Producenci smartfonów z reguły nie zabierają głosu w sprawie nadchodzących nowości. Czasami zdarzają się jednak wyjątki i jeśli wychodzić tutaj poza grafiki i krótkie materiały wideo to należą one zazwyczaj do przedstawicieli Meizu oraz OnePlus. Właśnie się to potwierdziło.

Od pewnego czasu wzrasta ilość doniesień na temat OnePlus 5. Tak naprawdę poruszały one już chyba każdy z elementów specyfikacji smartfona, teraz można mieć co do niektórych kwestii pewność

Kilka dni temu potwierdzono nawiązanie współpracy z DxO. Wciąż nie wiemy czy zastosowana zostanie tu podwójna kamera, ale czytnik linii papilarnych na pewno nie będzie przeniesiony na tylny panel. Liu Zuotu, jeden z współzałożycieli OnePlus, wyjawił, iż wzorem poprzednika będzie on umieszczony na przednim panelu.

OnePlus 5 czytnik

Poza tym rozwiązała się też sprawa dotycząca procesora, chociaż akurat ona nie była szczególnie skomplikowana. Sugerowano układ Qualcomm Snapdragon 835 i rzeczywiście właśnie nim napędzany będzie OnePlus 5.

Być może przed premierą dowiemy się czegoś jeszcze, ta odbędzie się bowiem dopiero pod koniec czerwca lub w lipcu.

Źródło: phonearena

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kamillode
  5
  Wow Snapdragon 835, a tyle było opcji... ;) Dobrze, że trzymali w napięciu do ostatniej chwili.
  • avatar
   greghor
   2
   jedyna informacją na którą czekam to obecność jacka.
   Jak nie to chyba za tę kasę kupię dożywotni zapas Jacka...
   Danielsa