Procesory

Intel przecenia stare procesory. Teraz mogą być hitem

przeczytasz w 2 min.

Starsze procesory firmy Intel nadal mogą być świetną opcją do budowy nowoczesnego komputera. Szczególnie teraz, gdy w dużych sklepach przygotowano promocję cashback ze zwrotem pieniędzy.

Za nami premiera procesorów Intel Core 14. generacji, które sprawdzą się w nowoczesnych komputerach do grania. Nie oznacza to jednak, że nie warto interesować się starszymi modelami z 12. i 13 generacji. Teraz może być to jeszcze ciekawsza opcja, bo producent przygotował promocję, która znacząco poprawia atrakcyjność starszych jednostek.

Stare procesory w niższych cenach

Producent przygotował tzw. cashback – promocję, która pozwala odzyskać część poniesionych kosztów. Kwota ta różni się w zależności od modelu:

Promocja obowiązuje w sklepach: RTV Euro AGD, Komputronik, Media Expert, NTT, Sferis i x-kom.

Wymienione procesory należy kupić w okresie od 20 października do 20 listopada 2023 roku, ale wnioski można składać w terminie 15 - 45 dni od daty zakupu, która widnieje na rachunku lub fakturze. Tutaj znajdziecie regulamin i formularz zgłoszeniowy.

Co warto kupić? Szczególnie ciekawie wypadają modele Core i7-13700KF i Core i5-12600KF, które polecamy w naszym zestawieniu polecanych procesorów do gier. Po cashbacku będą to jeszcze bardziej opłacalne propozycje, które ciężko będzie przebić konkurencji.

W artykule znajdują się linki afiliacyjne, przekierowujące do zewnętrznych stron zawierających produkty i usługi, o których piszemy. Otrzymujemy wynagrodzenie za umieszczenie linków afiliacyjnych, jednakże współpraca z naszymi Partnerami nie ma wpływu na treści zamieszczane przez nas w serwisie, w tym na opinie dotyczące produktów i usług Partnerów.

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sneer
  1
  Ogólnie dobra promocja z "cashback" szkoda tylko że nie obejmuje niższych serii x100 i x400
  • avatar
   rafalcl
   1
   Błąd dla i7 13700KF. W regulaminie promocji jest mowa o 223zł a nie 423zł.
   Regulamin: https://processor-promotions.com/platform/cashback/pl-PL/terms

   Ale to nie jest Wasz błąd, tylko Intela, bo to oni na stronie z opisem kwalifikujących się procesorów podają 423zł przy tym modelu:
   https://processor-promotions.com/platform/cashback/pl-PL/qualifying
   Być może przy innych procesorach też są rozbieżności.
   • avatar
    zibi101
    0
    W sumie świetny mechanizm przed black friday 24.11. Najniższa cena sprzed 30 dni nie uwzględni cashbacku i 24 cyk, będzie można sprzedawać w takiej samej cenie końcowej.
    • avatar
     bomber2
     -1
     O ile byłyby to procki 13 gen to można mówić o dobrym interesie ale 12 gen? No niestety nie. Tak widzę że są 2 13 gen. Ale ja celuje np w 13600 ;⁠)
     • avatar
      Felipesku
      -1
      Poczekam na tanią serie 14.
      • avatar
       DelianoCarl
       0
       Celuje w 13900k ale widzę, że chyba mnie promocja ominie ;)