Gry

Rainbow Six Siege - zakupy po raz trzeci

przeczytasz w 1 min.

Firma Ubisoft potwierdziła, że gra Rainbow Six Siege będzie rozwijana jeszcze przez kilka lat. Właśnie pomału rozpoczyna się trzeci rok z tym tytułem (i w tym tytule) – na tę okazję przygotowane zostały nowe edycje, wyposażone lepiej lub gorzej.

Rainbow Six Siege to teraz jedna z najważniejszych gier w portfolio Ubisoftu. Francuzi dbają o to, by szybko się nie znudziła i o to, by wszyscy chętni mogli ją kupić. Na trzeci rok przygotowane zostały nowe edycje, które za niespełna trzy tygodnie trafią do sprzedaży.

Rainbow Six Siege – zestawy na trzeci rok 

Aktualnie można kupić Starter Edition (czyli podstawową edycję z wszystkimi mapami i trybami oraz 600 dodatkowymi kredytami) za 60 zł. Za 120 złotych można również kupić przepustkę sezonową na trzeci rok Rainbow Six Siege (dającą dostęp do konta VIP oraz zawierającą 8 nowych operatorów, 8 osprzętów, ozdobę R6 i 600 kredytów).

Rainbow Six Siege 3. rok season pass

Od 13 lutego natomiast gracze będą mogli również nabyć nowe Advanced, Gold i Complete Edition. Zestawy zostały wycenione odpowiednio na 199,90, 329,90 i 479,90 zł, a dwa ostatnie zawierają też wspomnianą przepustkę. Dodatkowo edycja kompletna daje też dostęp do dodatkowych operatorów na rok pierwszy i drugi.

Rainbow Six Siege 3. rok edycje

Czym są wymienione pakiety Outbreak Collection? Jak tłumaczy Ubisoft, „każdy pakiet zawiera 1 z 50 przedmiotów kosmetycznych, zaprojektowanych dla wydarzenia Outbreak, do użycia także po jego zakończeniu”. W naszym wcześniejszym newsie możecie z kolei dowiedzieć się więcej o trzecim roku.

Rainbow Six Siege szybko nie zginie

Jak widać, Ubisoft nie przestaje przygotowywać edycji i nowości do gry Rainbow Six Siege. Wcześniej zapowiadał, że gra będzie rozwijana jeszcze kilka lat, a ostatnio doprecyzował, że kolejne mapy, kolejni operatorzy i kolejne elementy będą pojawiać się w tym sieciowym tytule co najmniej do 2020 roku.

Już teraz zapowiedziano też rozkład jazdy kolejnych sezonów e-sportowych zmagań Pro League. Prezentuje się on następująco:

  • 7. sezon Pro League: marzec 2018 - maj 2018
  • 8. sezon Pro League: czerwiec 2018 - listopad 2018
  • 9. sezon Pro League: grudzień 2018 - maj 2019

Źródło: Ubisoft

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    MarTum
    1
    Przepięknie to rozegrali. Tworzą co roku taką samą zawartość w innych skinach do gotowej bazy i biorą za to jak za full wersję gry.