• benchmark.pl
 • Gry
 • Rayman: Origins - sztuki walki pomocne w rozgrywce - trailer
Gry

Rayman: Origins - sztuki walki pomocne w rozgrywce - trailer

przeczytasz w 1 min.

Rayman: Origins pierwotnie swoją premierę miał mieć w 2010 roku. Ubisoft niezrażony presją graczy szlifuje jednak jedną ze swoich flagowych marek do perfekcji.

To właśnie Raymanowi w dużej mierze Ubisoft zawdzięcza to, gdzie jest dzisiaj i nie chce być wobec niego niewdzięczny. Bo choć Rayman: Origins utrzymany jest w konwencji rysunkowej, dwuwymiarowej platformówki rodem z połowy lat 90-ych, to prezentuje się nad wyraz atrakcyjnie.

Poniżej najnowszy trailer gry, w którym widzimy w jaki sposób główny bohater rozprawi się z przeciwnikami.

Proste? Proste. Śliczne? Śliczne. A więc wszystko jest na miejscu. Na internetowych forach wielu fanów, którzy wychowali się na Raymanie zapowiada, że "nie odpuści" tej produkcji. Ciekawe, czy dołączą do nich nieco młodsi gracze?
 

 Więcej o grach:

Źródło: gamespot

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  stary dobry (dwuwymiarowy) Rayman! :)
  • avatar
   Nietrol
   1
   wychowalem sie na scrollowanym 2d, zawsze bede je lubił. watpie troche w to jak odbiora to mlodsi gracze, dla nich tylko 3d sie liczy
   • avatar
    belker
    1
    Nie lubię Ubi za to, że gry nie będzie na PC. Grałem dużo w Raymana, chyba nie było żadnego poza tym z serii z Kurlikami (to dla mnie nie był Rayman), w którego nie grałem a tu masz... Super się zapowiada a nie zagram na PC, konsol nie posiadam i nie zamierzam posiadać.
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Rayman 2 - moja pierwsza gra PC
     Rayman 3 - moja pierwsza ulubiona gra na PC
     Cenie Ubisoft, że potrafi zrobić takie wyśmienite tytuły jak nasz Rayman, POP (trylogia), Beyond Good & Evil etc. ale nie cierpię kiedy potrafią spierdasić grę próbując ją sprzedać pod właśnie tak znanymi tytułami jak m.in ww.
     Teraz na szczęście widzę, starają się wrócić z raymanem do korzeni i na chwilę obecną wychodzi to nadzwyczaj dobrze a przynajmniej trailery tak wyglądają ;p