Mobile

Roaming w T-Mobile jednak na korzystniejszych dla nas zasadach

przeczytasz w 1 min.

Dobre wieści dla podróżujących po Unii Europejskiej klientów T-Mobile. Operator zmienia zasady roamingu i znosi dodatkowe opłaty.

Informowaliśmy już, że 15 czerwca 2017 roku wejdą w życie nowe przepisy dotyczące opłat roamingowych. Początkowo wydawało się, że dodatkowe opłaty znikną całkowicie, z czasem okazało się, że tak dobrze nie będzie. Polscy operatorzy ogłosili tylko i aż obniżenie stawek. Niektórzy się z tego jednak wycofują. Na przykład T-Mobile.

Oficjalnie zapowiedziano dziś, iż klienci T-Mobile podróżując po Unii Europejskiej będą płacić za połączenia i wiadomości tekstowe tyle samo, ile płacą w Polsce. Za granicami naszego kraju nie przestaną obowiązywać też dodatkowe usługi, np. nielimitowane rozmowy.

Idealnie? Prawie. Trzeba będzie bowiem liczyć się z nieco gorszą sytuacją związaną z transmisją danych. Dokładne warunki obowiązujące w poszczególnych taryfach zostaną opublikowane na stornach operatora w najbliższym czasie. Pakiety, jakie mamy do wykorzystania w Polsce będą automatycznie zmniejszane po pojawieniu się w innym kraju.

T-Mobile dołącza do Orange, które już wcześniej ogłosiło podobne warunki. Czy śladem pójdą pozostali operatorzy? Miejmy nadzieję, że tak.

Źródło: T-Mobile

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kropeczka
  4
  Unia warknęła i to wystarczyło cwaniaczki od razy zrezygnowali z łamania prawa i naciągania klientów....

  • avatar
   Pogromca blacharni Pro
   -4
   Juz myslalem, ze to Kim Kardashian na fotce.

   Troche podrozuje po Europie i takie rzeczy jak ten roaming i oplaty mnie nie obchodza, bo wykupuje sobie u swojej sieci fajny, tygodniowy pakiecik, ktory daje mi nielimitowany internet i 600 minut dzwonienia wszedzie.
   • avatar
    musslik
    0
    Tanio już było...
    Straty z MTR w roamingu generowane przez mniejszą cześć abonentów zostaną przerzucone wszystkich klientów danej sieci