Filmy / seriale / VOD

Netflix pochwalił się ważną informacją co do nowego Wiedźmina

przeczytasz w 2 min.

Netflix pochwalił się dziś, iż prace nad 3. sezonem Wiedźmina wkraczają w bardzo ważną fazę. Aktorzy i cała towarzysząca im ekipa pojawili się na planie.

Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu Wiedźmina

O tym, iż serial Wiedźmin doczeka się 3. sezonu (a pewnie i na nim się nie skończy) wiadomo od dłuższego czasu. Póki co pozostawał on jednak w cieniu, z którego teraz się wyłania. Rozpoczęcie zdjęć na planie to wyraźny sygnał, że będziemy słyszeć o tej produkcji znacznie więcej.

Radosna, przynajmniej dla fanów tego cyklu, nowina została okraszona pierwszym oficjalnym zdjęciem z planu. A na nim zimowa sceneria i najważniejsze postacie, czyli Geralt, Yennefer oraz Ciri, w rolach których ponownie pojawią się aktorzy już dobrze znani z poprzednich sezonów.

O czym będzie nowy sezon serialu Wiedźmin?

Faktem jest, iż 2. sezon Wiedźmina okazał się jednym z największych hitów w historii Netflix pod względem oglądalności. I to pomimo tego, że wedle niektórych był znacznie mniej interesujący niż 1. sezon. Jak będzie z kolejnym? To da się ocenić oczywiście dopiero po premierze, której data jeszcze przez pewien czas nie będzie znana. Twórcy uchylili jednak rąbka tajemnicy odnośnie fabuły i wydarzeń, jakie widzowie będą mogli zobaczyć w nowych odcinkach.

„Podczas gdy władcy, czarodzieje i potwory Kontynentu usiłują schwytać Ciri, Geralt wywozi ją z Cintry, by chronić swoją na nowo zjednoczoną rodzinę przed tymi, którzy jej zagrażają. Yennefer, której powierzono szkolenie Ciri, prowadzi ich do chronionej twierdzy w Aretuzie, gdzie ma nadzieję dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłych mocach drzemiących w dziewczynie. Okazuje się jednak, że trafiają w sam środek konfliktu pełnego skorumpowanej polityki, czarnej magii i nikczemności. Muszą walczyć i postawić wszystko na jedną kartę - lub ryzykować, że stracą siebie na zawsze.”

Dodajmy, że showrunnerką również tym razem jest Lauren S. Hissrich, chociaż niektórzy liczyli na zmiany i zbierali nawet podpisy pod stosowną petycją. W prace nad 3. sezonem zaangażowany jest też między innymi Tomasz Bagiński.

Czekacie na 3. sezon Wiedźmina?

Źródło: Netflix Polska

Komentarze

14
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  cyberant
  4
  Ciekwe kiedy showrunnerka wreszcie przeczyta książki... albo scenarzysta. Bo to co stworzyli wygląda jakby nie mieli o książkach żadnego pojęcia, a serial kręcili na podstawie szczątkowych informacji z pobranych losowo z internetu...
  • avatar
   Dexterr
   2
   Spoko serial, z chęcią obejrzę nowy sezon i po nim pewnie znowu podskoczy sprzedaż Widźmina 3 CDPojektowi :)
   • avatar
    Naruto1
    1
    "Netflix pochwalił się dziś, iż prace nad 3. sezonem Wiedźmina wkraczają w bardzo ważną fazę."
    Czyżby zakupu książek?

    "Dodajmy, że showrunnerką również tym razem jest Lauren S. Hissrich"
    A nie, jednak nie...
    • avatar
     stalkerpl
     0
     kolejny sezon, poniżej dna juz chyba nie da się zejść
     • avatar
      baertus11
      0
      3 sezon.... oby był lepszy niż "zachwycający" 2....
      • avatar
       majster-b
       0
       Niepotrzebnie...
       • avatar
        antytalent
        0
        Strach pomyśleć jakie nowe bzdury tam powstaną. Sapkowski milczy albo chwali, zapłacone więc słowo krytyki nie padnie. W trzecim sezonie wiedźmin przejdzie operację zmiany płci, elfy od tej pory już tylko czarne.
        • avatar
         marcin1ja1
         -1
         Najważniejsze pytanie odnośnie nowego sezonu brzmi: Czy po osiągnięciu dna w 2 sezonie odbiją się od niego, czy wytrwale będą zagłębiać się w mule.
         • avatar
          Gnom_Z_Piany2
          -1
          netflix? czemu Geralt nie jest azjatą?
          • avatar
           youkai20
           -1
           Thanks, but no thanks.