Mobile

Nowe modele iPhone’ów i iPadów zostały dopuszczone do sprzedaży

przeczytasz w 1 min.

Najbliższa prezentacja nowych produktów Apple odbędzie się prawdopodobnie jeszcze w bieżącym kwartale. Pojawią się nowe modele iPhone’ów SE oraz iPadów Air. Prawdopodobnie produkty te zostały niedawno dopuszczone do sprzedaży.

W bazie danych Eurazjatyckiej Komisji Gospodarczej zarejestrowane zostały nowe modele smartfonów oraz tabletów marki Apple. Niemal pewne jest to, że odnoszą się one do nowych modeli wspomnianych we wstępie urządzeń.

Nowe modele iPhone’ów oznaczone zostały jako A2595, A2783 i A2784. W przypadku iPadów nowych urządzeń jest więcej, bo aż 9, a ich numery to A2588, A2589, A2591, A2696, A2757, A2759, A2761, A2766 oraz A2777.

Warto wyjaśnić, że Euroazjatycka Komisja Gospodarcza to organ wykonawczy Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej, która zrzesza Rosję, Białoruś, Kazachstan, Armenię i Kirgistan. Spełnienie wymagań stawianych przez ten urząd oraz rejestracja produktów w jego bazie jest niezbędna do rozpoczęcia sprzedaży na terenie państw członkowskich urządzeń, które wykorzystują szyfrowanie danych.

iPhone SE 3. generacji

Nowy iPhone SE 3 ma być wyposażony w układ A15 Bionic, który zastosowany został w iPhone’ach serii 13. Nowością ma być też obsługa sieci 5G.

Konstrukcja smartfona prawdopodobnie pozostanie niezmieniona. Będzie on posiadać 4,7-calowy ekran oraz przycisk Home z czytnikiem linii papilarnych Touch ID.

Nowy iPad Air

Dostępny obecnie iPad Air zaprezentowany został we wrześniu 2020 roku, więc z pewnością przyda się jego odświeżenie.

Tablet ten również wyposażony ma być w układ A15 Bionic. Poza tym znacznemu ulepszeniu ulec ma przednia kamera. Zastosowany będzie ultraszerokokątny obiektyw o rozdzielczości 12 megapikseli ze wsparciem dla funkcji Centrum Uwagi, której zadaniem jest utrzymywanie twarzy uczestników wideorozmów w kadrze nawet, gdy się oni poruszają. Będzie też obsługa sieci 5G.

Źródło: MacRumors

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  spiro
  2
  Chciałbym pogratulować Apple specowi od planowania sprzedaży: wypuścić dwa małe modele (SE i mini) w tym samym roku i dziwić się że oba się słabo sprzedają, co powoduje uśmiercenie jednego z nich. A przecież możnaby na jesieni wypuszczać kolejne numerki o dużych rozmiarach, a wiosną wersję mini z numerkiem z ostatniej jesieni.
  • avatar
   MaNiAc
   0
   Raz, dwa, trzy gófno w serberku kup i ty...
   • avatar
    Przem0l
    0
    "Warto wyjaśnić, że Euroazjatycka Komisja Gospodarcza to organ wykonawczy Euroazjatyckiej Unii Gospodarczej, która zrzesza Rosję, Białoruś, Kazachstan, Armenię i Kirgistan. Spełnienie wymagań stawianych przez ten urząd oraz rejestracja produktów w jego bazie jest niezbędna do rozpoczęcia sprzedaży na terenie państw członkowskich urządzeń, które wykorzystują szyfrowanie danych."
    Skoro sluzby i wojsko dopuscily dane szyfrowanie to dlatego, ze dostaly furtke.