Gadżety

Dobre wieści. Samsung Galaxy Watch 6 przywróci to, czego brakowało piątce

przeczytasz w 1 min.

Samsung Galaxy Watch 6 przywróci charakterystyczny element, którego tak brakowało użytkownikom w poprzednim modelu. Bez wątpienia są to dobre wieści.

Samsung Galaxy Watch 6 będzie miał obrotowy pierścień

Był charakterystycznym elementem zegarków z tej rodziny właściwie od samego początku. Wypuszczony niedawno Samsung Galaxy Watch 5 został jednak pozbawiony obrotowego pierścienia wokół ekranu. Opierając się na informacji pochodzącej od anonimowego pracownika firmy, redakcja serwisu Tom’s Guide podaje jednak, że w kolejnym modelu – ku uciesze wielu – najpewniej doczekamy się jego powrotu. 

Zastąpienie obrotowego pierścienia jego dotykową wersją w zegarkach Samsung Galaxy Watch 5 i Galaxy Watch 5 Pro nie spotkał się z ciepłym przyjęciem. Zarówno użytkownicy, jak i recenzenci zwracali uwagę na to, że nie dość, że odebrano smartwatchom charakter, to jeszcze komfort obsługi podczas treningu spadł zamiast wzrosnąć. 

Obrotowy pierścień nie jest wprawdzie niezbędny, ale jednak to ciekawe i – co najważniejsze – praktyczne rozwiązanie. Ułatwia wybieranie aplikacji i przeglądanie informacji podczas treningów, jak również w pozostałych częściach dnia. 

Oprócz obrotowego pierścienia w serii Samsung Galaxy Watch 6 powrócić ma również zaokrąglone szkło (niewidziane w tej rodzinie od czasu modelu z dwójką w nazwie). W poprzednich doniesieniach mówiono również o większych akumulatorach, choć już w „piątkach” są one naprawdę spore. 

Źródło: Tom’s Guide

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  3
  Super, usuwanie funkcjonalności a potem po wielu rewizjach prezentowanie tej samej funkcjonalności jako nowość. Samsung uczy się na najgorszych przykładach od apple.
  • avatar
   wojtek_pl
   0
   No i dobrze. Wystający ponad powierzchnię ekranu pierścień znakomicie chroni szybkę przed porysowaniem.