• benchmark.pl
 • Gry
 • Battlefield 2042 z garścią nowości. Tryb Kontrola i inne takie
Gry

Battlefield 2042 z garścią nowości. Tryb Kontrola i inne takie

przeczytasz w 1 min.

Sezon 5 w Battlefield 2042 trwa w najlepsze. Twórcy gry ujawniają szczegóły dotyczące najnowszego wydarzenia o nazwie Dyrektywa Arkangel.

Zespół pracujący nad rozwojem Battlefielda 2042 nie zwalnia tempa. DICE ujawniło właśnie kolejne wydarzenie sezonowe, które niebawem trafi do gry. Dyrektywa Arkangel rozpocznie się we wtorek 11 lipca o godzinie 14:00 i potrwa do wtorku 25 lipca (także do godziny 14:00).

W Dyrektywie Arkangel dwie frakcje specjalizujące się w zaawansowanych technologiach z zakresu robotyki i sztucznej inteligencji mają walczyć o przewagę w zaciekłym konflikcie. Gracze będą mogli wziąć udział w rozgrywce w ramach zupełnie nowego trybu.

Battlefield 2042 – nowy tryb

Kontrola to nowy tryb rozgrywany w formacie 24 na 24, który zostanie udostępniony na mapach Powrót, Kosmodrom i Valparaiso. Gracze będą zajmować porozmieszczane na mapie satelity, gromadzić dane telemetryczne w celu przesyłania ich do satelity Arkangel i zdobywać punkty, które pozwolą korzystać z bonusów.

Podczas wydarzenia będzie można zdobyć wirtualne nagrody. Przykładami są rzadkie wersje tła i epickich skórek broni, nakryć głowy i zawieszek. Również oferta sklepu zostanie ubogacona o nowe pakiety.

Sezon 5 – nowości

W aktualnie trwającym sezonie gracze wyruszają do Czech, gdzie najgorętszym powitaniem, na jakie mogą liczyć, jest spojrzenie w lufę karabinu przeciwnika. Walczymy w opuszczonej fabryce na nowej mapie Powrót. Sezon 5 to także nowe bronie: karabin powtarzalny XCE Bar, karabin szturmowy GEW-46 i działo ręczne BFP.50.

Ponadto tytuł doczekał się też paru ulepszeń, w tym przerobionych zestawów wyposażenia pojazdów, nowych systemów broni i ulepszonej wersji mapy Klepsydra.

źródło: materiały prasowe

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  SerialNr
  4
  Kogoś jeszcze obchodzi ten niewypał? Steamcharts pokazuje, że w BF V i BF 1 gra więcej ludzi niż w BF 2024...
  • avatar
   pawluto
   1
   Syf i kiła ...Ta gra to porażka.
   Bajery lasery...
   Zamiast zrobić porządną grę w czasach 2 wojny światowej to ci idą w przyszłość...i przegrywają...
   • avatar
    bombel
    -1
    Cześć nazywam się bombel, miło cie poznać! Pozwól ze opowiem ci dzisiaj jak udało mi się zarobic trylion$.
    Otóż przez przypadek odkryłem super fajową aplikacje która nazywa się CryptoCom i wiesz co? Możesz w niej bezpiecznie kupić Bitcoin, Ethereum, BNB, XRP, Solana, Atom i setki innych kryptowalut. Super co nie?
    A teraz najlepsze kupiłem w niej kryptowaluty za 1000$ a po tygodniu moje kryptowaluty były warte 100 milionów$!!! Niesamowite co ziomek?
    A po misiacu 100 miliardow$!!! A po roku miałem na koncie trylion$!!!!
    Dlatego ziomeczku mam dla ciebie propozycje bo ja hajsu nie poczebuje mam więcej niż lodu!!!
    Otóż zarejestruj się w tej zarąbistej apce CryptoCom z mojego linka, przejdź proces KYC i zamów czerwona kartę Rubi a otrzymasz na start az 25$ za friko!!! Czaisz ziomek czaczę??
    Za frikora, nula, zero!!! Oto mój link klikaj w niego teraz, w tym momencie!!! Promocja jest ograniczona wiec szybko się spiesz bo inni mogą być szybsi od ciebie a wiesz mi ze tego nie chcesz bracie! Dawaj, dawaj, dawaj ziomek i klikaj!!!! Miliardy, biliony$ czekaj właśnie na ciebie!!!!

    https://crypto.com/app/jjey2xxs9c
    • avatar
     BariGT
     0
     Jak dla mnie najlepsza częśc to BF4. Gra ma swoje lata a serwery pełne.

     Witaj!

     Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
     Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

     Połącz konto już teraz.

     Zaloguj przez 1Login