Gry

Shadow Warrior 2 lada dzień na konsolach

przeczytasz w 1 min.

Właściciele PlayStation 4 i Xbox One będą mogli sięgnąć po Shadow Warrior 2 już w przyszłym tygodniu.

Shadow Warrior 2 okazało się produkcją bardzo udaną. Jedyny problem w tym, że do tej pory przekonać mogli się o tym wyłącznie gracze korzystający z PC. Twórcy obiecywali jednak, że gra trafi także na konsole i zamierzają słowa dotrzymać.

Co najistotniejsze, nie będziemy na to długo czekać. Ekipa Flying Wild Hog poinformowała, iż Shadow Warrior 2 zadebiutuje na PlayStation 4 i Xbox One już 19 maja.

Warto dodać, iż w sprzedaży zadebiutuje wydanie zatytułowane Shadow Warrior Collection. Wszystko dlatego, że kupujący będą mogli cieszyć się nie tylko z Shadow Warrior 2, ale również z Shadow Warrior (wydanego w 2014 roku). Przygotowano zatem ciekawą ofertę dla tych, którzy do tej pory nie mieli okazji zapoznać się z omawianą serią.

Padły zapewnienia, iż wersje konsolowe zostały odpowiednio dopracowane, także w zakresie sterowania. Mowa tutaj o bardzo dynamicznej strzelance, ale wedle twórców również przy wykorzystaniu padów można będzie cieszyć się komfortową zabawą.

Zainteresowanych zapraszamy do naszej recenzji PC-owej wersji gry.

Źródło: blog.eu.playstation

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  patol1984
  2
  119zł w plecy, niby pegi 18 a humor celowany raczej do przedziału 12-16.
  • avatar
   belineaenter
   -1
   Miałem Ps4 Pro i dało się grać tylko na słuchawkach tak bardzo hałasuje poza tym Horizon jest nudny wszystko jest a niby nie ma nic
   • avatar
    Słitaśne selfi z ronsi
    -9
    Nie czuję klimatu tej gry, a dużo grałem w Crysisa.

    A poza tym, mamy kolejny tytuł na PS4 Pro, który graficznie bezapelacyjnie zmiażdży wydanie na PC z 1080, podobnie jak to było w przypadku Horizon. HDR urzeka i zniewala.