Gry

Skaczcie do góry, jak kangury. FIFA 21 z komicznym błędem

przeczytasz w 1 min.

Nikogo raczej nie dziwi, że po FIFA 21 bardzo szybko sięgnęło wielu graczy. Niestety EA nie ustrzegło się błędów, a jeden z nich jest naprawdę widowiskowy.

Bug w FIFA 21 i skaczący zawodnicy

Każda z odsłon serii FIFA to w swoim czasie jedna najpopularniejszych gier pod względem liczby publikowanych materiałów wideo z rozgrywki. FIFA 21 zadebiutowała 9 października i istnieje spore prawdopodobieństwo, że jeśli sami nie gracie to natknęliście się gdzieś w sieci na nagrania innych graczy. Część z nich przybliża to czego EA chciało, a przynajmniej powinno, uniknąć.

Wygląda na to, że pojawił się wyraźny faworyt do miana najbardziej komicznego błędu w tej odsłonie serii. Bug sprawia, że piłkarze skaczą osiągając przy tym niemożliwe dla człowieka wysokości. Szybko pojawiają się porównania. Głównie do kangurów czy Mario, ale być może będziecie mieli jeszcze inne skojarzenia. Bug jest dość powszechny, można natknąć się na wiele filmików, na których został zarejestrowany.

Cristiano Ronaldo pozazdrościłby takich wyskoków

Fani piłki nożnej powinni kojarzyć imponujący wyskok dosiężny, jakim może pochwalić się Cristiano Ronaldo, ale w tym przypadku nawet on nie miałby szans. Niestety, nie jest to jedyny błąd, na jaki można natrafić w FIFA 21, dawno nie było tak głośnych narzekań ze strony graczy na nową odsłonę tej serii.

A czy FIFA 21 w ogóle różni się od poprzedniczki? Tego możecie dowiedzieć się z naszej recenzji. Przypomnijmy, że FIFA 21 trafiła na PC, Nintendo Switch, Xbox One i PlayStation 4. Zadebiutuje również na PlayStation 5 i Xbox Series X/S, gdzie ma cechować się najlepszą oprawą.

Źródło: twitter

Warto zobaczyć również:

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ad_Lou
  8
  a tyle było narzekania, że zrobili kopię '20, a tu proszę takie wspaniałe rozwiązania.... :D
  • avatar
   CyberdyneSystems
   6
   Teraz powstanie nowe powiedzenie "Strzeliłem ci gola z kangura"
   • avatar
    Grundi
    2
    >Twórz co roku tę samą grę
    >Twórz co roku coraz to nowsze błędy
    xD
    • avatar
     daker836
     2
     no rzeczeywiście komiczny, ostatnio tak się uśmiałem jak wchodziłem po schodach
     • avatar
      piomiq
      0
      "...i istnieje spore prawdopodobieństwo, że jeśli sami nie gracie to natknęliście się gdzieś w sieci na nagrania innych graczy."
      jeśli ktoś preferuje gry innego typu i Jeśli kogoś nie interesuje oglądanie streamingów, to się raczej nie natknął. Zatem nie istnieje wcale 'spore' prawdopodobieństwo. Nie każdy kto gra ogląda też wideo z gier.
      • avatar
       Obiektor
       0
       Nie znacie sie... to jest to slynne odbicie do przewrotki z tsubasy ozory ;D