• benchmark.pl
 • Gry
 • Sniper: Ghost Warrior 3 - najambitniejsza gra polskiego CI Games w akcji
Gry

Sniper: Ghost Warrior 3 - najambitniejsza gra polskiego CI Games w akcji

przeczytasz w 1 min.

„Nowa odsłona będzie dopieszczonym, wysokobudżetowym tytułem” - zapowiadają twórcy.

Sniper: Ghost Warrior 3

Pierwsze dwie odsłony serii Sniper: Ghost Warrior zapowiadały się świetnie, ale ostatecznie pozostawiały wiele do życzenia. „Trójka” to jednak, przynajmniej według oficjalnych zapowiedzi, najambitniejsza gra w historii firmy CI Games. Na potwierdzenie tych słów producent opublikował 25-minutowy zapis z pokazu, który odbył się za zamkniętymi drzwiami podczas targów E3 2015.

Dwie pierwsze części polskiego Snajpera znalazły na całym świecie 5,5 miliona nabywców. Firma CI Games chce przeznaczyć na grę Sniper: Ghost Warrior 3 ponad 30 milionów złotych, co pozwolić ma na wniesienie jej na zupełnie nowy poziom. 

„Nowa odsłona będzie dopieszczonym, wysokobudżetowym tytułem, w którym otwarty świat i nielinowa narracja dadzą graczom swobodę wyboru podczas złożonych, rozbudowanych misji – coś, czego lubiący wymagające taktycznego myślenia produkcje tak bardzo oczekują” – zapowiadają twórcy.

Firma CI Games ma się całkiem nieźle po wydaniu nieźle przyjętego na rynku Lord of the Fallen. Była to pierwsza gra AAA polskiego studia, której budżet był zbliżony do tego tutaj. Czyżby lekcje zostały więc wreszcie odrobione? To się okaże – pierwszy materiał pozwala jednak żywić nadzieję, że tak:

Podobało się? W takim razie czas na złą wiadomość. Premiera gry Sniper: Ghost Warrior 3 planowana jest dopiero na drugą połowę przyszłego roku. Platformy docelowe natomiast to pecety oraz konsole Xbox OnePlayStation 4.

Źródło: CI Games

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  McGrizzly
  5
  Jedynka nie była zbyt ambitna... Liniowa do bólu. Mam nadzieję, że przy tej odsłonie się postarają.
  • avatar
   leman97
   4
   nawet im gra laguje :D
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Flash Player mi się tnie czy PS4 nie wydala z tą grafiką? Please
    • avatar
     Dżon Rambo
     1
     Kolejna goowniana gra dla dzieciarni.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Cry Engine?
      • avatar
       Gonsiorr
       0
       Widzę wyszło gorzej niż wcześniej. Zamiast gry o snajperach mamy połączenie koda z batmanem i nie wiadomo co jeszcze. Zrobili by kiedyś grę pokazującą jak to naprawdę wygląda.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        Lokacje nawet nawet, ale po co sa te pola minowe ja sie pytam, skoro tak latwo mozna je ominac lub rozbroic?
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         Najlepsze doznania snajperskie dostarczyła mi stara jak świat gra - operation flashpoint, chociaż nie była grą snajperską. Raz, był tam taki fajny, lekko przybrudzony widok przez lunetę. Dwa, po biegu bohater ostro sapał, a celownik latał na boki...niezły boost do realizmu. Trzy, realistyczna grafika/kolorystyka i ogromny otwarty teren. Cztery, zero tych high-tech wspomagaczy, które ogarneły wszystkie dzisiejsze gry od cod`a po hitmana.