Gry komputerowe

Sons of the Forest postraszy w przyszłym roku. I wygląda na to, że zrobi to porządnie

przeczytasz w 1 min.

Pamiętacie bardzo udane The Forest? Twórcy już od pewnego czasu przygotowują sequel pod tytułem Sons of the Forest i wygląda na to, że prace postępują coraz szybciej.

Premiera Sons of the Forest w 2021 roku

The Forest zadebiutował 2014 roku, pierwotnie we wczesnym dostępie Steam i już w ramach tego programu zdobywał całkiem dużą publiczność. Finalna wersja gry została wydana w 2018 roku, nie tylko na PC, ale również na PlayStation 4. Uznano ją za spory sukces Endnight Games, bo udało się zebrać dobre recenzje, a sprzedaż przekroczyła 5 milionów egzemplarzy. Jak na gatunek survival horror to wynik godny uwagi.

Sons of the Forest to bezpośrednia kontynuacja. Do tej pory pozostawała projektem, o którym nie mówi się szczególnie wiele, ale być może od teraz sytuacja zacznie się zmieniać. Endnight Games pochwaliło się bowiem nowym zwiastunem gry, a jednocześnie zapowiedziało, że premiery możemy spodziewać się w 2021 roku.

Główna misja Sons of the Forest? Przeżyć

Wielu szczegółów dotyczących Sons of the Forest dotychczas nie ujawniono, ale gra powinna bardzo mocno czerpać z poprzedniczki, co ostatecznie nie musi okazać się wadą. Znów trzeba będzie przeżyć na nieprzyjaznej wyspie, gdzie poza zadbaniem o jedzenie i najbardziej niezbędny ekwipunek trzeba też stawić czoła różnej maści mutantom. Ważne, aby i tym razem twórcom udało się zadbać o odpowiednie tło fabularne i mimo wszystko przydałoby się kilka nowości.

Podobnie jak w przypadku The Forest spodziewany jest tu tryb kampanii, a także kooperacja. Czekacie?

Źródło: endnightgame

Warto zobaczyć również:

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Ahura
  5
  Jedynka, fabularnie była sztosem. Prosta ale ciekawa. Mam nadzieję że to będzie mocno rozbudowana w możliwości, przedmioty i wielkość mapy, prawilna następczyni.
  • avatar
   Mario2k
   0
   Możliwość budowy fortyfikacji powinna być w dzisiejszych czasach w każdej grze tego typu , nie tylko proste scrypty jak w BF5 ,
   developerzy leniwe skurczybyki do roboty !
   • avatar
    4tob.tobe
    0
    Google płaci teraz od 17488 USD do 23500 USD miesięcznie za pracę 0nline w domu. Dołączyłem do tej pracy 2 miesiące temu i zarobiłem 21540 $ w pierwszym miesiącu na tej pracy. Mogę powiedzieć, że moje życie zmieniło się - całkowicie na lepsze! Sprawdź, co robię

    www.workreviews10.com
    • avatar
     pawluto
     0
     Zapowiada się rewelacyjnie.
     Oby gra była tak somo dobra jak trailer to pokazuje.
     • avatar
      ralwaysalon
      0
      Zostań w domu Mama z Nowego Jorku podzieliła się sekretem, w jaki sposób była w stanie zarabiać 2500 $ tygodniowo z pracy online zaledwie 3 tygodnie po utracie starej pracy ... Dowiedz się, jak TUTAJ workreviews10.com
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Jedynka była sztosem. Godzinami ze znajomymi łupaliśmy drewno w lesie. Ciekawe jak z drugą częścią. Obawiam się jedynie optymalizacji (nie wszyscy mają dobre kompy)

       Witaj!

       Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
       Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

       Połącz konto już teraz.

       Zaloguj przez 1Login