Gry na konsole

Sony zapowiada dużą prezentację. Wreszcie zobaczymy gry na PlayStation 5

przeczytasz w 1 min.

Chociaż o PlayStation 5 mówi się naprawdę często, wielu konkretów wciąż brakuje. Sony wreszcie zamierza się nimi podzielić. I wiemy, kiedy dokładnie to nastąpi.

Gry na PlayStation 5? Sony pochwali się nimi już za kilka dni

Mamy tutaj do czynienia z potwierdzeniem nieoficjalnych doniesień, które sugerowały, że na początku czerwca PlayStation 5 znów znajdzie się na językach całej branży. Sony ujawniło, że 4 czerwca przeprowadzi cyfrową prezentację poświęconą swojej nowej konsoli. Można będzie śledzić ją na za pośrednictwem oficjalnych kanałów Sony na portalach Twitch oraz YouTube. Start zaplanowano na 22:00 naszego czasu.

Wedle zapewnień, zainteresowani powinni zarezerwować sobie ponad godzinę na seans. Wydany komunikat sugeruje, iż prezentacja skupi się nie tyle na samym sprzęcie, co na grach.

„Jestem podekscytowany mogąc podzielić się informacją, że wkrótce zobaczymy gry, w które będziecie grać po premierze PlayStation 5 już te święta. Gry zmierzające na PS5 to pokaz tego co najlepsze w branży przygotowywane przez studia z całego świata. Studia zarówno większe, jak i mniejsze, te młodsze i te o bardziej ugruntowanej pozycji. Wszystkie ciężko pracowały nad tworzeniem gier, które pokażą potencjał tego sprzętu.” - Jim Ryan, President & CEO Sony Interactive Entertainment

To pierwsza z serii prezentacji o PlayStation 5

Czy można spodziewać się również ujawnienia wyglądu konsoli, który wciąż pozostaje zagadką? Liczący na to powinni zachować chłodną głowę, ponieważ nie jest to wykluczone, ale dość mało prawdopodobne.

Nie tylko z powodu tego, iż Sony akcentuje tutaj kwestię gier. Jednocześnie stwierdza, że jest to pierwsza z serii prezentacji poświęconych PlayStation 5. W takiej sytuacji nie należy oczekiwać, że od razu odsłonięte zostaną wszystkie karty.

Czekacie na PlayStation 5? Jeśli tak to zapewne macie też w głowie gry, których zapowiedzi chcielibyście zobaczyć. Podzielcie się nimi w komentarzach. Nasz cichy faworyt to Horizon: Zero Dawn 2.

Źródło: PlayStation

Warto zobaczyć również:

Komentarze

32
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  myszka91
  0
  Będzie przynajmniej prawdziwe FULL HD w grach AAA bez żadnego Motion blur lub Depth of field?
  • avatar
   Bywalec2
   0
   Trzeba będzie się porządnie zastanowić przy kupowaniu gier, ponieważ wbudowany dysk będzie mały a przy rozszerzeniu o dodatkowy dysk sporo zapłacimy.
   • avatar
    Avengers PS5
    -1
    Według plotek, konsola ma być wertykalna, mająca większą bryłę. Liczę na ciekawe, nextgenowe gry. Cena 2999zł Może mniej. Wiem, że tęskniliście za mną. ;)
    • avatar
     bleblebIe
     -1
     Demo Unreal Engine 5 pokazało max co ta konsola może stworzyć. Gry będą gorsze.
     • avatar
      ciomasta
      -2
      Stawiam na GTA 6
      • avatar
       dampool
       -2
       szkoda że 30% wolniesza od xboxa
       • avatar
        Soul13
        0
        Jak nie bedzie exow na starcie to majac Pc tez nie biore
        • avatar
         Marucins
         0
         Buhaha i nie ma żadnej prezentacji.