Gry komputerowe

Space Hulk: Deathwing - zwiastun przypomina o środowej premierze

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
2 komentarze Dyskutuj z nami

Dynamiczna strzelanina w uniwersum Warhammer 40,000 - Space Hulk: Deathwing - jest już gotowa na premierę. Pozostały godziny.

Za dwa dni na Steamie wyląduje gra Space Hulk: Deathwing, czyli kolejne podejście do przeniesienia planszówki osadzonej w świecie Warhammera 40,000 na ekrany monitorów. Odpowiedzialna za ten tytuł ekipa Streum on Studio przygotowała dla nas rasową strzelaninę, co jasno daje do zrozumienia nowy, premierowy zwiastun.

Według zapowiedzi gra Space Hulk: Deathwing to przede wszystkim pokaźnych rozmiarów kampania dla jednego gracza, w której jego zadaniem będzie wykurzenie genokradów z Kosmicznego Wraku. Dla zwolenników zabawy wieloosobowej przygotowano natomiast tryb kooperacyjny dla czterech graczy. 

Jak mogliśmy obejrzeć kilka tygodni temu na gameplayu wygląda to naprawdę dobrze. Jest dynamicznie i klimatycznie. Do takich samych wniosków można dojść, oglądając premierowy zwiastun gry Space Hulk: Deathwing, do czego was zresztą zachęcamy:

Czy Space Hulk: Deathwing jest tak dobrą grą, jak można się tego spodziewać, przekonamy się już 14 grudnia. No, przynajmniej pecetowcy. Gracze konsolowi muszą poczekać do przyszłego roku.

Źródło: Dark Side of Gaming

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    darioz
    NARESZCIE! CZAS NA RENESANS KRWAWYCH FPS!!!
  • avatar
    Dziabunia
    Wygląda bardzo zacnie:) Fajnie jakby dodali jeszcze "leśne" mapy w jakimś dlc.