Gry

Tak wygląda rozgrywka w Mutant Year Zero: Road to Eden

przeczytasz w 1 min.

Mutant Year Zero: Road to Eden to bardzo ciekawie zapowiadająca się gra przygodowa z turowym systemem walk. Twórcy opublikowali materiał wideo, dzięki któremu po raz pierwszy możemy rzucić okiem na fragmenty rozgrywki.

Niespełna miesiąc temu zapowiedziana została gra Mutant Year Zero: Road to Eden. Twórcy pokusili się o bardzo intrygujący zwiastun i wiele osób zaczęło zastanawiać się, jak wyglądać będzie tutaj rozgrywka. Właśnie poznaliśmy odpowiedź.

Twórcy opublikowali bowiem obszerny materiał prezentujący najważniejsze założenia dotyczące zabawy. Mutant Year Zero: Road to Eden to gra przygodowa z turowym systemem walk, często padają tutaj nawiązania do serii XCOM. Jak możemy zaobserwować, dość istotna będzie tu także umiejętność skradania się.

Mocną stroną Mutant Year Zero: Road to Eden mają być oryginalni bohaterowie, wygląda na to, że to samo da się powiedzieć o przeciwnikach. Co istotne, wraz z postępami bohaterowie zyskiwać będą dodatkowe umiejętności, nie zabraknie też opcji rozwoju broni.


Jak Wam się podoba? Mutant Year Zero: Road to Eden zadebiutować ma jeszcze w tym roku. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Źródło: Funcom

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    kitamo
    -1
    Hmmm wykonane bardzo ładnie ale czy po serii xcom ktos sie tym na dłużej zainteresuje to nie wiem.