• benchmark.pl
 • Gry
 • Tak wygląda The Lord of the Rings: Gollum zmierzający na nową generację konsol
Gry

Tak wygląda The Lord of the Rings: Gollum zmierzający na nową generację konsol

przeczytasz w 2 min.

Od zapowiedzi The Lord of the Rings: Gollum minął ponad rok, a mimo tego wciąż trzeba mówić tu o tajemniczym projekcie. Wreszcie dowiedzieliśmy się jednak, jaką wizję świata mają twórcy.

Tak wygląda świat The Lord of the Rings: Gollum, pokazano pierwsze screeny

Pierwsze oficjalne informacje o The Lord of the Rings: Gollum pojawiły się w marcu zeszłego roku. Nie było ich jednak szczególnie wiele. Nieco później twórcy ujawnili, że gra będzie dostępna na PC oraz konsolach nowej generacji, czyli Xbox Series X i PlayStation 5. U części graczy od razu zwiększyło to apetyty, dało bowiem podstawy sądzić, że będzie to projekt zaawansowany, rozbudowany i nienagannie prezentujący się od strony wizualnej. Czy faktycznie?

Wciąż nie można odpowiedzieć na to pytanie z pełnym przekonaniem, ale po miesiącach milczenia twórcy wreszcie zdecydowali się cokolwiek ujawnić. I to nie byle co, bo pierwsze ujęcia prezentujące świat gry. Wprawdzie są to ujęcia statyczne, mniej widowiskowe niż zwiastun czy fragmenty rozgrywki, ale nie brakuje opinii, że to właśnie screeny pozwalają najdokładniej przyjrzeć się oprawie wizualnej.

The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum

The Lord of the Rings: Gollum

Kiedy premiera The Lord of the Rings: Gollum? Jeszcze poczekamy

W kwestii daty premiery póki co nic się nie zmienia, aktualny pozostaje zapis mówiący o 2021 roku. Nie jest szczególnie dokładny, można zatem przyjąć, że poczekamy przynajmniej niecały rok, ale może i nawet półtorej. Wszystko przy założeniu, że plany nie ulegną zmianie i twórcy z Daedalic Entertainment nie dadzą sobie dodatkowego czasu na prace.

A pracują nad przygodową grą akcji. Jak sugeruje tytuł, opowiedziana zostanie tutaj historia Golluma. Wedle zapewnień gracze zobaczą ją z wcześniej niespotykanej perspektywy.

Źródło: gamestar

Warto zobaczyć również:

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  angelboy
  0
  to wygląda jak wypuszczenie gry na konsole PS3 a nie PS5 :P szczerze, według mnie konsola PS5 nie będzie oferowała jakiegoś super przeskoku, więc poza byciem fanboyem i przymusu kupienia nowej konsoli, nie widzę sensu posiadania PS5 ;)
  • avatar
   szymcio30
   0
   Ta gra raczej nie pokazuje co będą potrafiły nowe konsole. Jest ładnie, ale tekstury nie są najwyższych lotów. Natomiast ciekawe jak będzie prezentować się na PC?
   • avatar
    endogie
    0
    Pierwsze skojarzenie po pierwszych trzech zdjęciach - Mad Max
    • avatar
     kalkulatorek
     0
     to słabiutko wygląda ;)