Ciekawostki

Ten inteligentny zamek zamontuje nawet dziecko

przeczytasz w 1 min.

Na rynku pojawił się najnowszy produkt od Tedee: inteligentny zamek Tedee GO. To lekko uproszczona – i zarazem nieco tańsza – wersja dobrze przyjętego Tedee PRO.

Tedee PRO, który zadebiutował cztery lata temu, zdobył miano najlepszego inteligentnego zamka w Europie. Smart lock wyposażono w funkcje umożliwiające sterowanie za pomocą telefonu i opcje integracji z kluczowymi systemami inteligentnego domu, takimi jak Apple Home, Google Home i Amazon Alexa. Jednakże produkt ten wymagał mocowania na wkładce bębenkowej i jej wymiany, co stanowiło wyzwanie dla użytkowników. Dlatego polska firma opracowała nową wersję o nazwie Tedee GO.

Tedee GO montaż

Grzegorz Chuchra, CEO firmy Tedee, mówi: – wysłuchaliśmy opinii klientów i stworzyliśmy nowy smart lock. Tedee GO to inteligentny zamek zaprojektowany tak, by jego instalacja była łatwa nawet dla osób bez technicznych umiejętności – można zamontować go już w minutę na istniejącej wkładce.

Tedee GO – bezpieczeństwo i bateria

Urządzenie cechują wysoki – ten sam co w przypadku poprzednika – standard bezpieczeństwa potwierdzony przez instytut AV-Test, kompatybilność z ponad 15 platformami smart home i możliwość zdalnej kontroli.

Zarówno Tedee GO, jak i Tedee PRO mogą być sterowane za pośrednictwem Tedee bridge, posiadają funkcję automatycznego otwierania i zamykania oraz są kompatybilne z klawiaturą Tedee, która pozwala na dostęp za pomocą kodów PIN. Pomimo zamontowanego inteligentnego zamka, drzwi można zawsze otworzyć tradycyjnym kluczem.

Tedee GO prezentacja

Zamek zasilają trzy baterie o średniej żywotności 6-8 miesięcy. Producent zapewnia, że Tedee GO oferuje cichszą pracę niż konkurencyjne smart locki.

Inteligentny zamek – cena

Ceny Tedee GO zaczynają się od około 949 zł. Nowy smart lock będzie szeroko dostępny za pośrednictwem platform eCommerce, sprzedawców elektroniki i lokalnych dystrybutorów.

źródło: materiały prasowe

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  piomiq
  3
  "inteligentny zamek"
  A jakie ma IQ? Skoro inteligentny to chyba jakieś ma.
  • avatar
   fonzie
   0
   Nie wiem dlaczego ale mam dziwne wrażenie że ten wichajster można bez problemu oderwać i dostać się bez normalnie do pomieszczenia...
   • avatar
    oibis2
    -1
    Powiem tak, posiadam inteligentny zamek i nie wyobrażam sobie bez niego życia. Wychodząc z domu nie mam kluczy, które zawsze miały tendencje do zagubienia. Sceptycy jak spróbują to na 100% zmienia zdanie.
    • avatar
     deflorator
     -1
     Dziecko może i zamontuje, ale czy potrafi to zrobić Dagmara?
     • avatar
      szymk
      0
      Rozumiem, że zakłada się to na nasz tradycyjny klucz? Skoro z tym zamontowanym zamkiem można się dostać od zewnątrz kluczem to równie dobrze ktoś może zrobić to wytrychem?
      • avatar
       sosite
       0
       To czego mi brakuje w takich zamkach to możliwość fizycznej blokady otwierania. Scenariusz - nie chcę aby włamywacz X miał możliwość otwierania zamka po dostaniu się do sieci WiFi. Chciałbym jednak mieć możliwość sprawdzenia stanu "otwarcia drzwi" i ich zdalnego zamknięcia po uprzednim upewnieniu się, że mam przy sobie klucze. Niestety gdy jakiś producent wypuszcza "inteligentny zamek" to zawsze z opcją otwierania, bez możliwości blokady tej funkcji

       Witaj!

       Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
       Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

       Połącz konto już teraz.

       Zaloguj przez 1Login