Gry

Powstaje nowa kolekcja Uncharted. Co najlepsze, można będzie zagrać nie tylko na PlayStation

przeczytasz w 2 min.

Coraz bardziej kurczy się grono tytułów na wyłączność konsol PlayStation. Uncharted: Legacy of Thieves Collection będzie kolejnym rozdziałem tej historii.

Sony zapowiedziało Uncharted: Legacy of Thieves Collection

Może nie była to najgorętsza zapowiedź wczorajszego PlayStation Showcase 2021, chociaż im dłużej się nad tym pochylać, tym bardziej wydaje się interesująca. Ale po kolei. Uncharted: Legacy of Thieves Collection będzie pakietem zawierającym dwie pozycje - Uncharted 4: A Thief's End z 2016 roku oraz Uncharted: The Lost Legacy z 2017 roku. Samo to nie byłoby szczególnie porywające. Sony dodaje jednak, że będzie to pakiet zremasterowany. Tyle tylko, że póki co nie podano szczegółów dotyczących kwestii technicznych. Potwierdzono za to coś innego.

Uncharted na PC? Tak, to się wydarzy

Tylko w ostatnich miesiącach Sony zdecydowało się udostępnić posiadaczom PC kilka najlepszych gier z Playstation. Nie jest bowiem przesadą określanie tak między innymi Days Gone, Horizon Zero Dawn czy Detroit: Become Human. Japończycy deklarowali, że w przyszłości udostępnią szerszemu gronu graczy kolejne głośne marki i zamierzają tego słowa dotrzymać.

Tak jak już się zapewne zorientowaliście, na PC zmierza również Uncharted: Legacy of Thieves Collection. Wypada tu odnotować, że premiera odbędzie się w pierwszej kolejności na PlayStation 5, ale chyba nie jest to wielki problem dla posiadaczy PC. Tym bardziej, że opóźnienie wersji PC nie powinno być duże.

„Kolekcja Uncharted: Legacy of Thieves będzie dostępna na początku 2022 roku na PS5. Wersja na PC jest opracowywana przez naszych partnerów z Iron Galaxy i zostanie wydana wkrótce po wersji na PS5. W miarę zbliżania się tych dat podamy więcej szczegółów. Nie trzeba dodawać, że jesteśmy bardzo podekscytowani, że więcej graczy będzie miało szansę spotkać (i zakochać się) Nathana, Chloe, Nadine i resztę obsady w kolekcji Uncharted: Legacy of Thieves.”

Źródło: playstation

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  BananowyRozpylacz
  4
  Jakiś dramat na tym ps5 same odgrzewane kotlety i remastery w 2022 jak będzie hzd2 i nowy God of war dopiero można myśleć poważnie o tej konsoli.
  • avatar
   gameforever
   2
   po pięciu latach to jednak mocno odgrzewany kotlet, nie mniej pecetowcy dostaną jedną z najlepszych gier ever, roczniki 80-90, które wychowały się na filmach o Indiana Jones będą w niebie