Gry

W tym tygodniu odbędzie się kolejny pokaz PlayStation 5. Wreszcie poznamy ceny?

przeczytasz w 1 min.

PlayStation 5 systematycznie wychodzi z cienia. Lada dzień Sony zaprezentuje kilka dużych gier, które mają przyciągać graczy do nowej platformy.

Już w środę kolejny pokaz PlayStation 5

Sony bardzo długo trzymało większość informacji o PlayStation 5 w tajemnicy, ale w ostatnich tygodniach dość systematycznie nam je serwuje. Kolejna dawka została przewidziana na najbliższą środę, 16 września. O godzinie 22:00 naszego czasu będzie można zasiąść do transmisji, która wedle zapowiedzi potrwa około 40 minut.

Na co można się nastawiać? Sony obiecuje materiały z nadciągających gier. Co ważne, będą to (także lub tylko) duże tytuły zarówno od ekip podległych Sony, jak i zewnętrznych producentów. Mają znaleźć się wśród nich te, które będą dostępne na premierę konsoli.

Ceny PlayStation 5 również ujrzą światło dzienne?

Wiele osób liczy, że poza materiałami z nadchodzących gier ujawnione zostaną informacje dotyczące cen PlayStation 5. Tym bardziej, że Microsoft podał ceny Xbox Series X i Xbox Series S, a więc Sony nie ma na co dłużej czekać.

Nieoficjalnie mówi się, że Sony jest rozczarowane decyzjami podjętymi przez Microsoft, ponieważ w konsekwencji będzie musiało zaoferować swoje propozycje cenach niższych niż pierwotnie sobie zakładało. Obecnie zdecydowana większość źródeł donosi, że PlayStation 5 będzie kosztować 499 euro. Za PlayStation 5 Digital Edition zainteresowani mają natomiast zapłacić 399 euro.

Źródło: PlayStation, @AllGamesDelta_

Warto zobaczyć również:

Komentarze

27
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  xbk123
  5
  Nie wiem jak inni, ale już ziewam tymi podchodami cenowymi i faktem, że tak naprawdę nic fajnego jeszcze nie zobaczyłem jeśli chodzi o gry.
  • avatar
   KENJI512
   2
   Sony, Microsoft, Nvidia i AMD grają w największą grę podchodów od lat :D

   Nic tylko strzałek i wskazówek po lasach szukać :D
   • avatar
    marioking
    2
    Osobiście nowe konsole wywarły na mnie mega pozytywne wrażenie... bo za cene tylko adekwatnej grafiki 4k do kompa otrzymuje sie procek 8/16, szybkim ram i nvme które można podpiac do domowego tv 4k bez wdupania drugie w te komponenty pc i jeszcze monitor do tego... Rewelacja przy tych zapowiadanych cenach ~2200zł...
    • avatar
     Konto usunięte
     -2
     wreszcie pokazy so(r)y i mikros(y)ftu. to oznacza że AMD wkrótce wreszcie wypuści APU z Ryzenem i Navi
     • avatar
      Konto usunięte
      -5
      Ta generacja nie oferuje nic ciekawego. Może jedynie szybsze czasy ładowania. Lepiej czekać na wersje Pro. I nie mówię tu tylko o PS5. Xbox jest równie gówniany
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Czyli jak zwykle, MS chwali się sprzętem, a Sony pokazuje gry :)
       • avatar
        michal_mat
        0
        Ale o co chodzi z cenami, przecież już można złożyć preorder....
        Wesja pokryta:
        - 24-karatowym złotem
        – PS5 Digital – 7999 funtów
        – PS5 z dyskiem – 8099 funtów,
        - platyną
        – PS5 Digital – 8199 funtów
        – PS5 z dyskiem – 8299 funtów