Gry

W wielkim świecie Cyberpunk 2077 nie powinniśmy się nudzić

przeczytasz w 1 min.

Cyberpunk 2077 powoli zwiedzać wielkie miasto podzielone na 6 dzielnic. Każda cechować ma się odmienną architekturą, atmosferą i historią.

Nie da się ukryć, że Cyberpunk 2077 jest obecnie jedną z najgoręcej wyczekiwanych gier. Chociaż twórcy nie muszą, przynajmniej na tym etapie, dodatkowo podgrzewać atmosfery to co jakiś czas ujawniają informacje napawające graczy sporym optymizmem.

Już kilka razy słyszeliśmy, że Cyberpunk 2077 będzie mógł pochwalić się wielkim światem dającym graczom swobodę działania. Miles Tost, główny projektant poziomów, zapewnił w ostatnim wywiadzie, iż nie trzeba przy tym obawiać się o brak zajęć oraz różnorodność lokacji.

„Sześć dzielnic Night City zaprojektowano tak, aby były wyjątkowe pod wieloma względami - architektury, kultury, atmosfery, ludzi tam żyjący i problemów, z którymi się borykają. Upewniamy się, że wszystkie te dzielnice dobrze łączą się w jedno spójne i wiarygodne środowisko miejskie.”

Miles Tost zapewnił też, że każda z dzielnic może pochwalić się swoją historią, wydarzeniami, które ukształtowały ją w taki a nie inny sposób. Warto też nadmienić, że prócz miasta można będzie udać się na peryferia.

Data premiery cały czas pozostaje zagadką, mówi się jednak o 2019 roku. Wiadomo, że platformy docelowe gry to PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: gamingbolt

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  rlistek
  2
  Wszystko fajnie, tylko czy my nie wiedzieliśmy już tego od dawna?
  • avatar
   mati0706
   1
   Gdzie kucharek sześć tam nie ma co jeść
   • avatar
    martinez86
    0
    Na 6 dzielić :)