Gry komputerowe

World of Tanks: tryb Rozwałka i inne nowości

przeczytasz w 1 min.

Sprawdź co ciekawego przygotowała firma Wargaming w aktualizacji oznaczonej numerem 9.12.

WoT 9.12

Wirtualni czołgiści, od dzisiaj czekają na was nowe czołgi, nowa mapa oraz nowy tryb rozgrywki. Firma Wargaming udostępniła aktualizację 9.12 do gry World of Tanks.

Aktualizacja oznaczona numerem 9.12 to przede wszystkim zupełnie nowy tryb zabawy o nazwie Rozwałka. Rozgrywka jest w nim urozmaicona o takie elementy jak możliwość odradzania się w bitwie, bitwy garażowe, naprawę czołgów i przechwytywanie flag. Wprowadza on także opcje ostrzału artyleryjskiego i lotniczego.

WoT Berlin

Świat gry World of Tanks wzbogacił się również o mapę przedstawiającą rozdarty wojną Berlin (widoczna powyżej) oraz dwa czołgi – są to: brytyjski Centurion Action X (screen poniżej) oraz francuski M4A1 Revalorisé. 28 pojazdów doczekało się też nowych modeli w jakości HD. Całości zaś dopełnia samouczek w systemie PvE (gracz kontra sztuczna inteligencja).

WoT Centurion Action X

PS. Jeśli dziwi was wprowadzenie aktualizacji 9.12, podczas gdy w październiku zapowiadana była wersja 10.0, spieszymy z wyjaśnieniami. Otóż testy tej drugiej wykazały problemy, na których rozwiązanie Wargaming będzie potrzebował nieco więcej czasu. Z oczywistych względów opóźniony został także debiut mapy zniszczonego wojną Paryża.

Źródło: Wargaming

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  MaNiAc
  4
  Zapominałeś dopisać że z nową 'aktualizacją' (czytaj z kolejnym zp#[email protected]%^&*@%em gry) wręczono masę nowych bugów których najjaśniejsi 'devsi' (czytaj buraki) nie potrafią sobie poradzić, wywalanie do pulpitu, błędy w teksturach już nie wspomnę o 'naprawionym' (czytaj spi#$%^@#nym) systemie spootowania (czołg wielkości tira znika na 150 metrach jak ufo) dodać należy jeszcze 'poprawiony' (czytaj jak zwykle goldowy) post-ruski system MM...

  Takie i inne smaczki pozwoliły boskiemu studiu WG (Wciąż Gofno) nie dostać nominacji w żadnych liczących się targach i plebiscytach (pamiętacie GoldJoystick? jak buraki świętowały?) a teraz ta gra tonie jak ich najnowsze poprawione statki, a o górnolotnych obietnicach niczym loty samolotów ze stajni WG i ich szefa można zapomnieć wyszedł burak w różowym pulowerku powiedział sorry gracze ale jak zwykle mamy was w żopu...

  Ta gra od poprawek 7x stacza się na dno to już widać po statystykach serwerów, coraz mniej ludzi inwestuje w zabugowany produkt...
  • avatar
   MaNiAc
   3
   Btw widzę Wojciechu po treści newsa że też należysz do najjaśniejszego grona współpracowników WG... Z ile sprzedałeś skórę? za stalina?

   "...wersja 10.0, s p i e s z y m y z wyjaśnieniami..."

   No chyba że bezczelnie skopiowałeś newsa to sorry...
   • avatar
    Nullmaruzero
    2
    WG to jest chore. Jak przed premierą War Thunder Ground Forces mamili Havociem, którego wuj trafił bo nie potrafią go zaimplementować do tego swojego tworu na którym chcieli robić RTSa z orkami tak teraz przy wejściu Armored Warfare mamili wersją 10.0 "Rubikon", tajemniczo i pompatycznie, a skończyło się tak jak zwykle. Grać w WOTa można jeszcze, ze znajomymi dla zabawy od czasu do czasu, ale granie tam dalej dla radości z postępu, grindu i generalnie "inwestowanie czasu i kasy" w tą grę to ślepa uliczka. Wiem że mnie zminusują zaraz ludzie, ale porównajcie sobie WarThunder, mimo że malutko w to gram (mniej niż w WOT) to tam każda aktualizacja potrafi mile zaskoczyć i wprowadzić fajny feature, no i grę ulepszają szeroko, na wiele sposobów. A WOT od niechcenia coś większego zrobi raz na rok a tak to tylko flagi po mapach przesuwa, premki dodaje, modele HD i debilne nowe tryby. Wersja 10.0 niby a jeszcze nie doszli technologicznie do wprowadzenia anti-flooda na chaty (no ale grunt że ich automatyczne systemy wszystko same wykryją, nawet jak cię twój sojusznik wypycha pod ogień nieprzyjaciela bez zadawanie obrażeń od taranowania. Tylko go zreportuj a na 120% system wszyściusieńko sam ogarnie...)
    • avatar
     Konto usunięte
     1
     A jak tam Havoc? :)