Gry komputerowe

Chcieliście Spider-Mana na PC, to sprawdźcie wymagania i szykujcie trzy stówki

przeczytasz w 1 min.

Sony opublikowało nowy zwiastun i wymagania sprzętowe Marvel's Spider-Man Remastered. Premiera coraz bliżej.

Marvel's Spider-Man w wersji PC promowany zwiastunem

Zapowiedź Marvel's Spider-Man w wersji PC była jednym z najważniejszych momentów ostatniego State of Play. Wielu graczy przyjęło to z radością, w końcu mówimy o jednej z najlepszych gier na wyłączność konsol PlayStation. Na komputerach ma być jeszcze lepsza i ładniejsza.

Insomniac Games i Nixxes obiecują między innymi obsługę NVIDIA DLSS, NVIDIA DLAA (Deep Learning Anti-Aliasing) oraz ray tracing, a także wsparcie monitorów ultrapanoramicznych i szerokie opcje personalizacji ustawień graficznych oraz sterowania. Właśnie na tych kwestiach skupia się najnowszy zwiastun.

Wymagania sprzętowe Marvel's Spider-Man Remastered

To teraz pytanie, jaki sprzęt będzie potrzebny do zabawy? Odpowiedź została w końcu podana i to dość konkretnie. Opublikowano szczegółową infografikę z wymaganiami sprzętowymi Marvel's Spider-Man Remastered. Zawiera ona informacje nie tylko o przykładowych konfiguracjach sprzętowych, ale również o ustawieniach graficznych oraz płynności rozgrywki, na ją pozwolą.

Cena Marvel's Spider-Man Remastered i data premiery

Zgodnie z podawanymi już wcześniej komunikatami, data premiery Marvel's Spider-Man Remastered została ustalona na 12 sierpnia.

Grę można znaleźć już na platformach Steam oraz Epic Games Store. Nie każdemu będzie podobała się jednak cena - 299 złotych. Główny zarzut to fakt, iż nie mówimy o nowości, ale o grze wydanej pierwotnie w 2018 roku. Decydujący się na zamówienie w przedsprzedaży będą mogli wcześniej odblokować kilka elementów: kostium Iron Spider, kostium zwiększający prędkość, kostium Spider-Punk, gadżet Spider-Drone i 5 punktów umiejętności.

Źródło: PlayStation

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Dudi4Fr
  14
  Czekaliśmy 4 lata to poczekamy jeszcze trochę, do zobaczenia na następnym Winter albo Summer Steam Sale.
  • avatar
   szymcio30
   4
   Gdyby to było jeszcze z dodatkiem to można byłoby dyskutować, a tak 300zł to juz niezłe ich pogięło. Dodany na szybko Raytracing to za mało. Przecież ten tytul ma 4 lata i to będzie widać. Kto zagrał na PC w Horizon Zero Dawn, God War czy choćby Days Gone ten wie, że pod względem wizualnym to te tytuły nie zrywały czapki z głów. Dodatkowo musiały być jeszcze łatane po premierze bo np Horizon Zero Dawn zabrakło animacji śniegu lub włosy i roślinność poruszały sie z szybkością 30 fps
   • avatar
    brudney
    3
    Niech się bujają - o połowę za dużo.
    • avatar
     BombaX
     2
     A potem zdziwienie (oczy Pikachu) że kwitnie piractwo...
     • avatar
      Dragonik
      2
      Wystarczy pokazać im środkowy palec.
      • avatar
       szymcio30
       1
       Wymagania rekomendowane sa jak na dzisiejsze standardy dosyć niskie.
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        jak na konkurencyjnym portalu napisałem że gra jest stanowczo za droga, to mnie pominusowali na maxa :) co za dzbany.