Gadżety

Opaska Xiaomi Mi Band 7 Pro zaskakuje wyglądem

przeczytasz w 1 min.

Xiaomi Mi Band 7 Pro nie przypomina wyglądem swojej siostry bez dopisku „Pro”. Bliżej jej do… kuzynki.

Xiaomi Mi Band 7 Pro za rogiem

Bardzo liczyliśmy na to, że Xiaomi Mi Band 7 otrzyma moduł GPS, ale ostateczne – podobnie jak w poprzednich generacjach – zabrakło tego elementu. Szybko jednak zaczęło się mówić o tym, że powstanie wersja z dopiskiem „Pro”, której charakterystyczną cechą będzie właśnie obecność takiego lokalizatora. Nie spodziewaliśmy się jednak, że w związku z tym wygląd urządzenia zmieni się nie do poznania. 

Z wyglądu bardziej podobna do kuzynki niż siostry

Ulepszona wersja „Szóśtki” (z NFC) wyglądała zupełnie tak samo jak podstawowa. Tymczasem Xiaomi Mi Band 7 Pro – bo taką nazwę będzie mieć wersja z GPS-em – ma całkowicie zmienioną konstrukcję. 

Bardziej niż swój wariant podstawowy, przypomina opaskę Redmi Smart Band Pro, tyle tylko, że w wydaniu „premium”. Objawia się to przede wszystkim metalową ramką i „zegarkowym” paskiem. Zresztą w ogóle, ze względu na tak duży ekran, urządzenie bardziej już przypomina smartwatcha niż opaskę. 

Mi Band 7Mi Band 7 ProRedmi Band Pro
Od lewej: Xiaomi Mi Band 7, Mi Band 7 Pro i Redmi Smart Band Pro

Premiera Mi Band 7 Pro lada dzień

Oficjalna prezentacja opaski Xiaomi Mi Band 7 Pro odbędzie się 4 lipca – podczas wydarzenia, którego najjaśniejszą gwiazdą będzie seria Xiaomi 12S. Wtedy też spodziewamy się poznać dokładną specyfikację i cenę urządzenia. Czy to, co możemy zobaczyć już teraz, bardziej cię zachęca, czy zniechęca?

Źródło: Xiaomi, XDA-developers, Digital Chat Station

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  zack24
  2
  Wersja pro bardzo fajna.
  • avatar
   Endriu
   1
   Mają rację.
   Jak klonować, to od najlepszych ;)
   • avatar
    orl0pl
    0
    No nareszcie GPS!