Filmy / seriale / VOD

PlayStation Productions pracuje nad kilkoma adaptacjami gier Sony

przeczytasz w 1 min.

PlayStation Productions – oddział Sony zajmujący się produkcją telewizyjną i filmową, obecnie pracuje nad 10 ekranizacjami gier od japońskiego giganta.

Nie tylko Uncharted i The Last of Us

Dyrektor generalny Sony Pictures, Tony Vinciquerra ujawnił na antenie CNBC, że studio pracuje nad trzema filmami i siedmioma serialami. Wszystkie produkcje powstają na podstawie gier na konsolę PlayStation. Według Vinciquerra w przyszłości Sony będzie bardziej polegać na swoich markach własnych. Dyrektor generalny wspomniał również o tym, że firma planuje bardziej skupić się na wewnętrznej współpracy, niż miało to miejsce do tej pory.

Nie mamy jeszcze konkretnego planu, ale mamy program w firmie o nazwie One Sony

Horizon Zero Dawn jako serial? A może Days Gone, jako konkurencja dla The Walking Dead? Jestem za!

Za wspomniane ekranizacje odpowiadać będzie PlayStation Productions – dział mający na celu adaptację różnych gier japońskiego koncernu. Oczywiście na ten moment nie znamy wielu szczegółów na temat planowanych gier, które (miejmy nadzieję) wkrótce ujrzymy na ekranach naszych telewizorów. Obecnie pewne jest jedynie, że powstaje film Uncharted oraz serialowa adaptacja na podstawie The Last of Us

Macie jakieś swoje typy lub oczekiwania co do serialu, lub filmu na podstawie gier japońskiego giganta? Koniecznie podzielcie się z nami swoimi typami w komentarzach!

Źródło: CNBC, VG 247

Warto zobaczyć również:

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  2
  no ekranizacja GOW, DAYS GONE czy TLOU to cos co naprawde moglo by sie udac.
  Nie zdziwie się jak Sony w przyszlosci bedzie wydawało takie swoje produkcje podobnie jak Netflix itp.
  • avatar
   EgzoPro
   2
   Osobiście uważam że lepiej ekranizować gry w postaci seriali niż filmów. Gry zazwyczaj mają dłuższą fabułę niż na jeden film, oraz podobnie jak w grach chyba ludzie przywiązują się do losów bohaterów, a ten aspekt łatwiej jest zrealizować jako serial. No i jakby ludzie mają mniejsze wymagania co do seriali i więcej mogą im wybaczyć.
   • avatar
    Blejd
    1
    Proponuje Tytuł " When the PS5 will be available "
    • avatar
     pawluto
     0
     Ghost 'N' Goblins
     • avatar
      rob 25
      0
      Tak , tak - ja już widzę jak kręcą Horizona ,a bohaterka ( np.Cleo ??) biega od ogniska do ogniska i krzyczy w niebo głosy - need save !! need save !!!
      Gra bardzo fajna ,polecam ,ale ten sposób zapisu -..........- ehhh - doprowadza mnie do szewskiej pasji .