• benchmark.pl
 • Gry
 • Zapowiedziano Galactic Civilizations IV – wkrótce premiera w trybie wczesnego dostępu!
Gry

Zapowiedziano Galactic Civilizations IV – wkrótce premiera w trybie wczesnego dostępu!

przeczytasz w 1 min.

Od premiery Galactic Civilizations III minęło już 6 lat. Na szczęście, na kolejną odsłonę nie będziemy musieli długo czekać, bowiem studio Stardock potwierdziło, że trwają prace nad kolejną odsłoną serii.

Wygląda na to, że zapowiada się naprawde dobry rok dla wszystkich fanów gier strategicznych. Już w sierpniu bowiem przyjdzie nam wypróbować strategię od Amplitude Studios – Humankind, która może być poważną konkurencją dla popularnej Cywilizacji. Nie wykluczone, że w tym roku przyjdzie nam wypróbować Total War: Warhammer III, jednak w przypadku tej produkcji, nie poznaliśmy jeszcze dokładnej daty premiery.

Nie są to jednak jedyne strategie, które przyjdzie nam wypróbować, bowiem studio Stardock właśnie zapowiedziało, że trwają prace nad Galactic Civilizations IV. Poniżej możecie zobaczyć oficjalny zwiastun produkcji.

Zobacz najnowszy zwiastun GC IV:

Kiedy premiera Galactic Civilizations IV?

We wpisie na oficjalnej stronie gry możemy przeczytać, że studio jest zadowolone z przebiegu prac oraz posiada odpowiednie narzędzia, aby stworzyć grę, która będzie uznawana za idealną. Produkcja ma położyć większy nacisk na postacie niezależne oraz na nowe mechanizmy, których opanowanie zajmie nam więcej, niż tylko jedną, czy dwie potyczki. Galactic Civilizations zadebiutuje już w czerwcu 2021 roku w ramach wczesnego dostępu. Na ten moment nie znamy daty premiery pełnej wersji gry. 

Czekacie? Dajcie znać w komentarzach!

Źródło: PC Gamer

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kalkulatorek
  2
  W strategię to tylko w PL. Nie dlatego że nie spikam. Ale po pierwsze jesteśmy dużym krajem w centrum Europy. Skoro strategie wychodzą po litewsku, czesku mogą i po Polsku. I proszę nie zwalać na piractwo.
  • avatar
   Satoru
   1
   Jak będzie po polsku z chęcią zagram