• benchmark.pl
 • Gry
 • Nowy Mortal Kombat to gra RPG, ale jest też gorsza wiadomość
Gry

Nowy Mortal Kombat to gra RPG, ale jest też gorsza wiadomość

przeczytasz w 2 min.

Mortal Kombat: Onslaught to spin-off bardzo popularnego cyklu bijatyk. W tym przypadku będziemy mieli do czynienia z zupełnie innym gatunkiem, ale dla niektórych równie ważna będzie informacja o platformach docelowych tej gry.

Mortal Kombat: Onslaught na urządzenia mobilne

Czy Mortal Kombat: Onslaught dołączy do grona najlepszych gier RPG? Teraz na to pytanie z oczywistych powodów nie odpowiemy, ale nawet jeśli tak się stanie, to będziemy mówić o zestawie z grami mobilnymi. Mortal Kombat: Onslaught to bowiem produkcja szykowana z myślą o tabletach i smartfonach do gier.

Szok? Raczej nie, bo przecież nie będzie to pierwszy romans Sub-Zero i spółki z urządzeniami mobilnymi. Inna sprawa, że nie wszyscy mogą być taką zapowiedzią zachwyceni, bo pojawiają się pytania o nową odsłonę głównej serii. Z ostatnich komentarzy NetherRealm Studios wynika jednak, że to dość odległy temat. W przeciwieństwie do Mortal Kombat: Onslaught, którego premierę zaplanowano na przyszły rok.

Co zaoferuje Mortal Kombat: Onslaught?

Nad Mortal Kombat: Onslaught czuwają znane marki, Warner Bros. Games i NetherRealm Studios. Najbardziej intrygujące wydają się zapowiedzi mówiące o postawieniu na gatunek RPG. Niestety póki co nie podano większej dawki konkretów. W zasadzie rzucono tylko kilka ogólników, w tym wzmianki o „kinowej fabule”. Gra pozwoli graczom tworzyć zespoły z wielu znanych wojowników i toczyć walki w czasie rzeczywistym.

„Przesuwamy granice Mortal Kombat, aby umożliwić graczom poznanie serii na nowe sposoby, jednocześnie pozostając wiernym jej naturze. Dzięki Mortal Kombat: Onslaught przekształciliśmy Mortal Kombat w strategiczną, zespołową grę RPG z szybką, grupową walką w zwarciu, którą będą mogli cieszyć się zarówno nowi, jak i obecni fani.” - Ed Boon, dyrektor kreatywny NetherRealm Studios

Nie sprecyzowano platform docelowych, a właściwie systemów mobilnych, ale trudno nastawiać się w takim przypadku na coś innego niż iOS oraz Android. Kolejne komunikaty twórców powinny być już obszerniejsze.

Źródło: businesswire

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  8
  Taki będzie z tego RPG, jak z koziej d... trąba. Zwykły hack&slash, chociaż może nie taki zwykły, bo zapewne dopakowany mikrotransakcjami po kokardę.
  • avatar
   Kasuja Wpisy Automatem
   3
   powtórka z diablo na komórkę :P
   • avatar
    Batyra
    2
    Omasz… kolejny diablo Immortal…
    • avatar
     Dragonik
     1
     Mortal Kombat i rpg? nie no super po prostu.
     • avatar
      PotrzebujePomocy
      -1
      Witam wszystkich. Nie będę ukrywał i nie będę się rozpisywał. Potrzebuje pomocy finansowej.
      Mam długi. Dokładnie 70 tysięcy złotych. Komornik siedzi mi na karku. Wyniósł mi z mieszkania Telewizor, komputer, odtwarzacz DVD i wieże Audio.
      Ukrylem tylko przed nim telefon z którego pisze. Za nie długo odetną mi prąd bonie stać mnie na opłacanie rachunku.
      Potrzebuje pomocy finansowej i pomyślałem ze może internauci mi pomogą bo przecież pomagać potrzebującym trzeba.
      Zainstalowałem sobie portfel Ethereum i licze ze znajda się internauci którzy bezinteresownie przeleją mi srodki w postaci Ethereum na adres mojego portfela. Dlatego podaje go miedzy innymi tutaj na portalu. Jest to adres na sieci Polygon wtedy opłaty są niższe za przelewy.
      Zachęcam do pomocy wyjścia mi z długów i umożliwicie rozpoczęcia nowego lepszego życia.
      Znalazłem nawet kobietę mojego zyci z która chce się ożenić i mieć dzieci ale przecież nie moge wciągać jej w kłopoty i żeby jeszcze ja komornik dopadł.
      Kryptowaluty są fajne bo możecie przelać mi srodki szybko i bezpiecznie a do tego anonimowo.
      Oto adres mojego portfela Ethereum na sieci Polygon.

      0x0Fb6aa81C108e9BfA95c1f2C91d3B1f3adA081F5

      Pomoz mi rozpocząć nowe życie juz dzisiaj.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Ja chciałbym żeby powstała druga część MK Shaolin Monks,świetnie się bawiłem przy tej grze.