Gry

Żeby pograć w najnowsze Call of Duty nie musisz go kupować

przeczytasz w 2 min.

Zastanawiasz się, czy warto kupić Call of Duty: Black Ops Cold War? Nie musisz już bazować na recenzjach i opiniach innych graczy. Możesz sprawdzić samemu.

Trwa darmowy tydzień z Call of Duty: Black Ops Cold War

Call of Duty: Black Ops Cold War raczej nie doczeka się opinii sugerujących, że to najlepsza odsłona tej rozbudowanej serii. Wydaje się jednak, że mało kto określi ją jako tę najgorszą. Jaka zatem jest? Możecie przekonać się zaglądając do naszej recenzji, albo po prostu uruchomić grę i przetestować rozgrywkę.

Aktualnie jest to możliwe. Od wczoraj trwa bowiem darmowy tydzień z Call of Duty: Black Ops Cold War. Twórcy postanowili dać graczom sporo czasu, nie decydowali się też na wyróżnianie kogokolwiek pod względem platform sprzętowych. Call of Duty: Black Ops Cold War można testować na PC, a także konsolach.

Do przetestowania naprawdę sporo zawartości

Przy tego typu akcjach często mamy do czynienia z mocnym ograniczeniem zawartości. Tutaj jednak i w tym kontekście wszystko wygląda zachęcająco. Zdecydowano się bowiem udostępnić tryb multiplayer, ale nie w jednym czy dwóch wariantach, ale ośmiu. Do tego można przyjrzeć się tu aż 18 mapom.

Całość podzielono na dwie tury - pierwsza trwa od 17 do 21 grudnia, a druga od 21 do 24 grudnia. Podczas pierwszej można stanąć do rywalizacji w 2v2 Gunfight, Team Deathmatch, playlistach Nuketown Holiday 24/7 i Raid the Mall oraz Domination. Podczas drugiej do wszystkich wymienionych, a dodatkowo Prop Hunt, Combined Arms: Hardpoint i Fireteam: Dirty Bomb.

Zainteresowani? W przypadku pełnej wersji gry atrakcji jest więcej, nie tylko jeśli chodzi o warianty trybu sieciowego i opcje modyfikacji poszczególnych elementów. W Call of Duty: Black Ops Cold War dostępna jest też kampania oraz tryb Zombie.

Źródło: @CallofDuty

Warto zobaczyć również:

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  raffal81
  0
  Był jakiś błąd i kupiłem go na PS5 za 40zł ;] ogólnie fajna gra :D
  • avatar
   Ziomboy451
   0
   Nazwałbym artykuł "tydzień cheaterow"
   • avatar
    piccardo
    0
    Nie dzięki, nawet za darmo już MW pokazał że to patałachy, z uwagi na brak dobrego BFa kupiłem po raz pierwszy i ostatni CODa, lebrom się nie chce używać kompresji plików przez co gra przekracza 200GB!! patche po kilka i więcej GB!! Błędów co nie miara i nawet nie raz nie chcą się wczytywać poprawnie tekstury, dramat to mało powiedziane...
    • avatar
     login1969
     0
     Gdzie to zassać żeby pograć?
     • avatar
      pawluto
      0
      Nie chcę tego nawet zadarmo - Pamiętem pierwsze CoD BO - Jedna z najgorszych części CoD.
      Zresztą każda część którą zrobiło Trearch jest najsłabsza z serii.
      • avatar
       hyzio
       0
       Działa wam to cholerstwo na Xbox one?