Gry

Graficzna petarda. Marvel, nie popsuj tego

przeczytasz w 1 min.

Opublikowano pierwszy zwiastun Marvel 1943: Rise of Hydra, czyli nadchodzącej gry od Skydance New Media. Produkcja zabierze graczy do okupowanego Paryża w trakcie II wojny światowej.

Jak powstała organizacja Hydra i na czym polega jej potęga? Z odpowiedzią przychodzi Marvel 1943: Rise of Hydra, a raczej przyjdzie, bo premiera nowej gry to pieśń przyszłości. Niemniej pierwszy zwiastun daje nam możliwość oceny, co konkretnie przygotowuje Skydance New Media i jakie możliwości oferuje nowa wersja silnika od Epic Games. Rzeczona gra bez problemu może zasilić listę najlepszych gier na Unreal Engine 5.

Marvel 1943: Rise of Hydra i Unreal Engine 5.4 w akcji

Wypada nadmienić kilka słów o rzeczonym deweloperze. Skydance New Media to studio, które powstało z inicjatywy Amy Henning, czyli scenarzystki i reżyserki pierwszych trzech odsłon serii Uncharted. Pierwszy zwiastun opublikowano w trakcie State of Unreal 2024 nie bez powodu, wszak gra Marvel 1943: Rise of Hydra napędzana jest silnikiem Unreal Engine 5.4.

Zwiastun prezentuje się obłędnie. Możecie przeprowadzić mały eksperyment i pokazać powyższy materiał laikowi, po czym zadać podchwytliwe pytanie: czy czekasz na ten film? Oczywiście z intencją uświadomienia takiej osoby, że to jednak gra komputerowa.

Kiedy premiera Marvel 1943: Rise of Hydra?

W toku rozgrywki gracze wcielą się w cztery główne postacie: Kapitana Amerykę, Czarną Panterę, tajną agentkę Nanali oraz amerykańskiego żołnierza Gabriela Jones. Niestety, ale zaprezentowany materiał nie ujawnia szczegółów samej rozgrywki. Warstwa gameplayowa Marvel 1943: Rise of Hydra pozostaje więc tajemnicą.

Co swoją drogą można jakoś usprawiedliwić, wszak premiera Marvel 1943: Rise of Hydra to pieśń przyszłości. Dzieło autorstwa Skydance New Media stanie w growe szranki z taką potęgą jak GTA 6, bowiem tytuł zadebiutuje w 2025 r.

Źródło: Marvel, zdjęcie otwarcia: YouTube, Marvel 1943: Rise of Hydra | Story Trailer

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  4
  Nie od dziś UE jest używany w celach prezentacyjnych, więc trailer na UE kompletnie nic nie mówi o jakości grafiki w samej grze. Poczekamy, zobaczymy.
  • avatar
   Batyra
   3
   Jakoś Kapitana Amerykę najmniej lubię z całego tego uniwersum... No i pamiętajmy, że w tych czasach (lata wojenne) Kapitan też kolegował się z Loganem... Jakby zamiast Czarnej Pantery był Wolverine to by była petarda... no ale musi być politycznie poprawna gra a tak by było za dużo białych mężczyzn.
   • avatar
    rasiaknorris1
    0
    Słabo wygląda. Czarna pantera kopie w łydkę niemca i tym go nokautuje. Bez sensu. Takie sztuczne to wszystko i plastikowe. Do filmów nie ma startu bo tam jakoś to wygląda w miarę ok. Tutaj to te dziwne animacje psują wrażenie.
    • avatar
     MaxDamageDA
     0
     Możliwe, że to przejaw ignorancji, ale nie potrafię poważnie traktować klimatu drugiej wojny zestawionym z jakimś gościem przebranym za kota... wygląda to komicznie i serio nie rozumiem jak ktokolwiek 3+ może się tym jarać :(