Gry

Gęstniejąca atmosfera wokół Halo: Reach

przeczytasz w 1 min.

Najnowsza odsłona kultowego Halo niedługo trafi na półki sklepowe. Dla Microsoftu to jeden z najważniejszych tegorocznych tytułów na konsole Xbox 360. Trudno się więc dziwić coraz prężnie rozwijającej się akcji promocyjnej, mającej zwrócić uwagę graczy na zbliżające się Halo: Reach.

Miłośnicy tej słynnej serii z pewnością nie mogą się już doczekać, aby poznać początek historii konfliktu ludzi z rasą obcych nazywających się Covenant. Miejscem pierwszego starcia będzie tytułowa planeta Reach, a bohaterami – grupa Spartan z oddziału Noble Team. Skład zespołu poznajemy dzięki zaprezentowanemu na GamesCom nowemu zwiastunowi.

Najmocniejszą stroną każdej akcji promocyjnej Microsoftu są jednak filmy z udziałem żywych aktorów. Ciągle pamiętamy jeszcze, jakie wrażenie zrobił na nas świetny trailer Halo: ODST. Wszystko wskazuje na to, że i tym razem możemy liczyć na równie intrygujące zapowiedzi gry.

Podczas tegorocznych targów Microsoft odważył się wraz z Toshibą zaprezentować Halo: Reach w 3D, a trzeba pamiętać, że dotąd nie potwierdzono, by Xbox 360 obsługiwał tę technologię. Gigant z Redmond chciał najprawdopodobniej w ten sposób pokazać, że wszystko jest możliwe. ;-) Uprzedzamy jednak od razu, że nie ma co liczyć na rychłe wprowadzenie obsługi 3D w Xboksie 360. Potwierdzili to zresztą przedstawiciele Bungie Software. Cóż, pozostaje liczyć, że kolejna odsłona Halo obroni się sama.