Gry

Infamous 2

przeczytasz w 1 min.

Wszystkich fanów szerzenia totalnej demolki i pożogi za pomocą potęgi wyładowań elektrycznych ucieszy zapewne fakt, że pokazywany na GamesCom InFamous 2 prezentuje się jeszcze lepiej niż miało to miejsce podczas czerwcowych targów E3.  Mamy już pewność, że nowa gra będzie pod każdym względem lepsza od swojego pierwowzoru.

Udostępnione graczom grywalne fragmenty rozgrywki pozwalają wczuć się w nieco odmieniony klimat Infamous. Mamy tu więcej widowisk walk, rozpadających się budynków, nieprzewidzianych zdarzeń i ogromną ilość piorunów. Wszystko to okraszone świetną grafiką i rewelacyjnie prezentującymi się efektami specjalnymi. Na uwagę zasługuje również zmieniony system wyprowadzania ciosów i mechanika unikalnych umiejętności bohatera.

W dynamiczną rozgrywkę doskonale wpasowują się znakomicie wyglądające zwolnienia akcji, w których mamy pełną kontrolę nad prowadzonym bohaterem. Jak coś takiego prezentuje się w akcji możecie zobaczyć na udostępnionych trailerach gry. Jednym z nich jest zwiastun specjalnie przygotowany  na tegoroczny GamesCom. Zobaczcie go koniecznie!