Gry

Star Wars: The Old Republic w kosmosie

przeczytasz w 1 min.

Wspólna koprodukcja BioWare i LucasArts od pierwszych zapowiedzi wzbudza ogromne emocje wśród graczy. Nie wynikają one jednak wyłącznie z faktu osadzenia gry w kultowym uniwersum Gwiezdnych Wojen, ale z tego, że jest bardzo rozbudowaną produkcją z gatunku massive multiplayer online. Co więcej, ma ogromne szanse zdetronizować obecnego króla MMO – World of Warcraft.

Trudno się więc dziwić, że większość zagorzałych fanów Star Wars śledzi postępy tej produkcji nawet jeśli wcześniej gry sieciowe pozostawały poza kręgiem ich zainteresowania. Tak właśnie działa magia Gwiezdnych Wojen!

Dla tych, którzy nie mogą już doczekać się Star Wars: The Old Republic mamy kilka ciekawostek, które pojawiły się podczas pierwszej publicznej prezentacji grywalnego fragmentu. BioWare pokazało w końcu jak wyglądać będą głośno zapowiadane walki w kosmosie. Niestety, kubeł zimnej wody czeka na tych, którzy spodziewali się swobody niczym w dodatku Jump to Lightspeed do Star Wars: Galaxies. Twórcy postawili bowiem wszystko na jedną kartę, decydując się na rozwiązanie bardziej zręcznościowe przypominające lot w wytyczonym tunelu. Mimo takich ograniczeń całość prezentuje się nadzwyczaj dobrze.

W sieci pojawiły się również kolejne zaawansowane klasy postaci, które jednak nie doczekały się szczegółowego omówienia. Nie pozostaje więc nic innego jak czekać na więcej konkretów. Niech Moc będzie z wami!