Gry

Zapowiedź Resistance 3

przeczytasz w 1 min.

Wiadomość o kolejnej odsłonie jednej z pierwszych produkcji jakie pojawiły się na PlayStation 3 skwitowano oklaskami. Działo się to oczywiście podczas konferencji Sony zwołanej z okazji GamesCom 2010. Co ciekawe, zapowiedź Resistance 3 była ostatnim punktem spotkania z przedstawicielami prasy, co może sugerować jak wielkie znaczenie ma dla Sony ta produkcja.

Niestety, poza oficjalną zapowiedzią tytułu nie dowiedzieliśmy się niczego konkretnego. Zaprezentowano tylko ciekawie zrealizowany zwiastun (teaser) gry. Dzięki udziałowi żywych aktorów nabrał on wyjątkowego, mrocznego klimatu. Szkoda tylko, że nic on nie mówi o samej grze.

Studio Insomniac Games postanowiło najwyraźniej zachować coś na inną okazję. Najbliższą i najbardziej prawdopodobną wydają się targi PAX Prime 2010 (Penny-Arcade Expo), które rozpoczną się już 3 września.  Twórcy Resistance 3 nieco wcześniej wskazywali właśnie na tę imprezę jako miejsce ujawnienia ich nowego projektu. Czy chodziło właśnie o Resistance 3 dowiemy się zapewne już za 2 tygodnie. Miłośnikom walki z Chimerami pozostaje więc tylko czekać.